Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Sokół
Autokary SOKÓŁ

To przewoźnik z siedzibą w Tyńcu Małym 55 – 040 Kobierzyce.
 
Firma "SOKÓŁ" działa na rynku transportowym już od 1989 roku. Jest koncesjonowanym przewoźnikiem na międzynarodowych liniach przewozowych z Polski do Niemiec, Włoch, Francji, Austrii, Belgii, Holandii, Białorusi, Czech, Ukrainy i Mołdawii.
 
Połączenia autokarowe obsługiwane przez autokary Sokół są realizowane autobusami marki Scania, Neoplan, Mercedes oraz Bova, wyposażonymi w wygodne rozkładane fotele, video, klimatyzację, bar z gorącymi napojami oraz toaletę. Od dnia 01.05.2003 firma Sokół jest udziałowcem Eurolines Polska Sp. z (w organizacji Eurolines Polska)
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy Sokol do wymienionych państw oraz innych przewoźników uwzględnionych w wyszukiwarce Voyager można kupić online przy wykorzystniu wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne promocje, które zostały w systemie - wyszukiwarce oznaczone kolorem czerwonym. Uwzględnia ona również aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów Sokol a także stwarza możliwość zwrotu lub zmiany zakupionego biletu.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe:
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.