Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Trans Service
Autobusy Trans Service
 
P.P.H.U Trans-Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach jest obecna na rynku turytycznym od 1988r. Pierwotnie zajmowała się usługami turystycznymi natomiast od 1993r rozpocżeła specjalizację w usługach - przewóz osób. Pierwotnie wyjazdy z Polski obejmowały regularne połączenia autokarowe do Niemiec, od 1993r do Włoch, z od 1995r do Belgii. Długoletnia obecność na rynku sprawiła, że firma przewozowa Trans Service uzyskała bardzo duże doświadczenie na rynku usług turystycznych oraz pozyskala całe grono zadowolonych (stałych) klientów. Wszystkie przewozy autokarowe Trans Service są wykonywane przez autokary wysokopokładowe.
 
W chwili obecnej autokary, autobusy Trans Service wykonują regularne przewozy z i do Belgii, Francji, Luksemburga, Niemiec, Szwajcarii oraz Włoch. Z chwilą wejścia Polski do UE Trans Service wspólnie z innymi przewoźnikami utworzyła platformę Eurobus.
 
Tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe wykonywane przez autokary Trans Service na trasie Polska Belgia, Polska Włochy można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona m.in aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów oraz zniżki dla pasażerów w różnym wieku. 
 
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety w systemie EuroTicket
Bilety Autokarowe Trans Service (Eurobus)
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.