Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Trans-Europa
Autobusy Trans Europa
to przewoźnik z siedzibą w Rzeszowie, który istnieje na rynku autokarowych przewozów osobowych od 1993r. Długoletnie doświadczenie zdobyte na rynku przewozów autokarowych  pozwoliło Trans Europa wzmocnić pozycję na rynku w wykonywanych przewozach z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski oraz stać się bardziej elastycznym na życzenia swoich klientów.  Realizowane połączenia autokarowe Polska Włochy Polska obejmuje w szczególności trasę z Polski do Sycylii oraz z Sycylii do Polski ( POLSKA - RZYM - NEAPOL - SYCYLIA - POLSKA)
 
Przewozy i połączenia autobusowe na wymienieonej trasie Trans Europa realizuje 2 razy w tygodniu  (wyjazdy z Polski) w poniedziałki i czwartki (powrót) w niedzielę i środę.
 
Miastami Włoch w których zatrzymuje się autobus Trans Europa są: Udine, Wenecja, Padova (Padwa), Bolonia, Florencja, Montepulciano, Monterosso Almo, Rzym (Roma), Caserta, Napoli (Neapol), Salerno, Sala Consilina, Santa Croce Camerina, Lauria, Lentini, Frasineto, Tarsia, Termini Imerese, Cosenza, Lamezia, Pizzo, Rosarno, Reggio di Calabria, Villa San Giovanni, Messina, Santa Teresa, Calatabiano, Catania, Augusta, Agnone Bagni, Siracusa, Avola, Noto, Pachino, Rosolini, Ispica, Pozallo, Modica, Ragusa, Comiso, Vittoria, Vibo Pizzo, Marina di Ragusa, Gela, Galdo.
 

Posiadany tabor autokarowy (autobusy Scania, Volvo oraz busy marki Mercedes) spełnia wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa oraz komfortu wykonywanych przewozów autokarowych.

 
Tanie bilety autokarowe na przewóz i transport osób na trasie Polska Włochy Polska autokary, autobusy Trans Europa oraz innych przewoźników można kupić wykorzystując wyszukiwarkę połączeń autokarowych zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona wszystkie możliwe zniżki w systemie rezerwacyjnym Voyager online (z tytułu wieku pasażera) oraz połączenia promocyjne oznaczone kolorem czerwonym. Umożliwia ona na samodzielne dokonywanie zmian w zakupionym bilecie autokarowym oraz jego oddanie/ wycofanie z systemu.
 
 
Znajdź połączenie autokarowe TRANS EUROPA:
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.