Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Akciatur
Autokary Akciatur
 
Akciatur jest ukrainską firmą przewozową z siedziną w Kijowie na ul. Turgeniwskiej. Funkcjonuje na rynku turytycznym od 1999r. Posiada licencję Ministerstwa transportu Ukrainy i Międzynarodowe pozwolenie na cały kompleks usług. Długoletnie doświadczenie zdobyte na rynku usług turystycznych przez Akcjatur sprawiło, że przewoźnik wyspecjalizował się w szczególności w realizacji i obsłudze tanich przewozów z Polski do Ukrainy oraz z Ukrainy do Polski w szczególności na trasach:
 
- Warszawa - Kijów przez Lublin oraz Chełm.
- Kraków - Kijów - Kraków
 
Przykładowa trasa - przewozy autokarowe Akciatur dostępna w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie:
Warszawa, Lublin, Chełm, Sarny, Korosten, Kijów
 
Autokary Akciatur spełniają odpowiednie normy w zakresie wykonywanych usług. W skład taboru wchodzą autobusy: Neoplan, Autosan, Mercedes, Iveco, Bova mogących przewieźć 50 osób oraz busy VW mogące przewozić do 7 osób.
 
Tanie bilety autokarowe na autobusy Akciatur realizujące przewozy autobusowe na trasie Polska Ukraina Polska można kupić na naszej stronie korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona m.in aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów oraz umożliwia zakup biletów dla pasażerów w różnym wieku z uwzględnieniem zniżek.
 
 Znajdź swoje połączenie autokarowe:
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~Konio [2012-06-30] (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
To chyba jeden z nielicznych przewoźników na temat którego nie można uzyskać żadnych informacji i do którego nie można sie dodzwonić ani wysłac maila. Pozdrawiam przewoźnika niech o tym POMYSLI bo biletów z pewnością na rynku polskim nie SPRZEDA. MASAKRA JAKAS MARKETINGOWA.
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »