Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Exeter
Exeter
 
to stutysięczne miasto w hrabstwie Devon w południowo-zachodniej Anglii nad Kanałem La Manche w pobliżu ujścia rzeki Exe. Swoim rodowodem sięga czasów rzymskich. Zresztą, po Rzymianach pozostały fragmenty murów i resztki łaźni. Z racji swego położenia Exeter było często oblegane przez niechcianych na wyspach „gości”. Oprócz rzymskich artefaktów turystów przyciąga: muzeum Tudorów mieszczące się, w pozostałych po romańskim klasztorze św. mikołaja budynkach; średniowieczny ratusz, XVI i XVII - wieczna zabudowa, a także  imponująca, stara, otoczona ładnym placem, romańsko-gotycka katedra z XII-XV w. Odrestaurowana dzielnica portowa zaprasza do znajdujących się tam muzeów i licznych sklepów. Mimo zabytków, to zbombardowane w czasie wojny miasto, w znacznej mierze odbudowano niestety w betonie. Dojechać do Exeter można autokarem, autobusem liniowym lub koleją na dworzec St. David’s.
 
 
Sprawdź połączenia autokarowe i Kup bilet on-line 24h/dobę
Rezerwacja i Sprzedaż
 
 
 
Do Exeter można dojechać wykorzystując tanie połaczenia autokarowe na trasie z Polski do Anglii  wykonywane przez autokary, autobusy  Eurolines Polska, Interbus, Sindbad. Tanie bilety autokarowe z i do Exeter - Anglii można kupić przy wykorzystaniu naszej strony po wcześniejszym sprawdzeniu i zaakceptowaniu trasy z wyszukiwarki.
 
Sugerowana cena biletu w zależności od odległości miejscowości zaczyna się od 400zł w jedną stronę bez uwzględniania żadnych zniżek. Bilet Autokarowy do Exeter w obie strony kosztuje okolo  550zł w zalezności od miasta wyjazdu. Od wymienionej ceny mogą być stosowane zniżki dla pasażerów w różnych grupach wiekowych. Aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii jest zamieszczony w wyszukiwarce dostępnej na naszej stronie.
 
Głównymi przystankami autobusowymi wykorzystywanymi przez autokary wymienionych wyżej przewoźników w Exeter są: EXETER, Bus Station - Paris Street - dla wymieninych wyżej przewoźników.
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki : Częstochowa, Lubliniec, Olesno, Kluczbork, Strzelce Opolskie, Koźle, Glogówek, Prudnik, Nysa, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Lubin, Polkowice, Nowa Sól, Zielona Góra, Słubice, Luton, Slough, Reading, Swindon, Gloucester, Bristol, Newport, Cardiff, Llanelli,Swansea, Exeter, Torquay, Plymouth.
 
  
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.