Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Autokary do Dziwnowa. Przewozy Autokarowe Dziwnów.
Autokary do Dziwnowa
Pzewozy Autobusowe Dziwnów.

Dziwnów jest niewielką nadmorską miejscowością, położoną pomiędzy Bałtykiem a rzeką Dziwną na Mierzei Dziwnowskiej. Atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, czyste i ciepłe wody Bałtyku sprawiają, że Dziwnów jest popularną i lubianą miejscowością letniskową.
 
Duża liczba akwenów wodnych otaczających Dziwnów oraz ich różnorodność sprawia, że można tu żeglować, pływać nurkować a także wędkować. Tutejsza oferta wypożyczalni sprzętu oraz sprzyjające warunki naturalne zachęcają do przyjazdu amatorów windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa i kajakarstwa. Atrakcje Dziwnowa to letnie kąpielisko obejmujące 800 m linii brzegowej z szeroką piaszczystą plażą na której każdy znajdzie miejsce dla siebie.
 
Most zwodzony nad rzeką Dziwną łączący Dziwnów z Wyspą Wolin, który jest jedną z nielicznych tego typu konstrukcji w Polsce. Widokowa promenada nadmorska położona wzdłuż Parku Zdrojowego z okazałym starodrzewem. Port, przy którym cumują nie tylko kutry i jachty, ale także statki wycieczkowe zbudowane na wzór okrętów pirackich, które w sezonie zabierają turystów w rejsy po Bałtyku.
 
Aleja Gwiazd Sportu na której znajdują się repliki medali słynnych polskich sportowców. Ponadto Dziwnów charakteryzuje się uzdrowiskowymi warunkami m.in. wyjątkowo przyjaznym klimatem dla zdrowia (duża zawartość jodu w powietrzu)- to właśnie tu można leczyć choroby m.in. dróg oddechowych. Dziwnów zaprasza przez cały rok. Największa jednak i najbardziej różnorodna oferta miejsc noclegowych jest dostępna w sezonie letnim.
 
Najbliższe większe miasta w pobliżu Dziwnowa to: Międzyzdroje- 27 km/ Kamień Pomorski- 22 km/ Świnoujście- 43 km
 
Bilety Autokarowe do Dziwnowa dostępne są w systemie rezerwacyjnym Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup, a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu.
 
 
 

Tanie Linie Autokarowe z i do Dziwnowa
 
Przewozy Autobusowe do Trzęsacza realizują autokary Mokrzycki Bus. Do Trzesacza można w chwili obecnej dojechać w ramach naszego systemu rezerwacyjnego EuroTicket z:
 
- Dziwnowa, Dziwnówek, Dźwirzyno, Gliwice, Katowice, Kołobrzeg, Łukęcin, Międzywodzie, Międzyzdroje, Mrzeżyno, Niechorze, Opole, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Rewal, Rybnik, Trzebiatów, Trzęsacz, Wisełka, Wrocław, Żory.
 
Realizowana Linia Autokarowa do Dziwnowa od 29 maja do 27 września:
 
- Rybnik, Żory, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Trzebiatów, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie.
 
- przystanek Autobusowy w Dziwnowie - przystanek autobusowy przy drodze nr 102,
 
- wyjazdy są realizowane 2 razy w tygodniu w piątki i soboty,
 
- znizki jakie przewiduje przewoźnik ( 10% dla grup powyżej 10 osób/ 10% dla uczniów i studentów do 26 lat/ 50% dla dzieci od 0 do 7 lat)
 
- przewóz bagażu:
każdy pasażer w cenie zakupionego biletu może zabrać ze sobą: 1 bagaż o łącznej wadze 25 kg i wymiarach do 165 cm (wysokość + szerokość + długość) oraz jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym Pasażerom. Bagaż przekraczający wyżej podane rozmiary będzie uważany jako bagaż podwójny podlegający stosownej opłacie.

Pasażer może zabrać drugą sztukę bagażu za dodatkową dopłatą. O możliwości zabrania drugiego i ewentualnie kolejnych sztuk bagażu decyduje załoga autokaru. Przewoźnik ma prawo odmówić zabrania bagażu , jeżeli nie są spełnione wymogi określone w niniejszym regulaminie oraz bagażu o nieprzyjemnym zapachu lub bagażu niebezpiecznego
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 


 
 


 
 

Powrót do Artykułów