Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Autokary do Międzyzdrojów. Przewozy Autokarowe Międzyzdroje.
Autokary do Międzyzdrojów
Przewozy Autobusowe Międzyzdroje

Miasto w północno-zachodniej Polsce w woj. Zachodniopomorskim. Ośrodek wypoczynkowy i turystyczny. Niewątpliwą atrakcją turystyczną Międzyzdrojów jest piękna plaża przez bardzo wielu turystów uważana za jedną z najlepszych nad Bałtykiem a to za sprawą czystego i drobnego piasku a także widoku na klifowe wzgórza Międzyzdrojów oraz obecność mola, które sięga w morze na 395 m.
 
Z przystani na końcu molo można wybrać się „pirackim” okrętem na morską wycieczkę. Latem na plażowiczów czekają zjeżdżalnie wodne, trampoliny i miasteczka zabaw dla dzieci. Na plaży w promieniach słońca organizowane są zawody piłki plażowej i wybory miss. Popularną letnią imprezą jest organizowany corocznie Europejski Festiwal Gwiazd.
 
Podczas pobytu w Międzyzdrojach warto znaleźć czas na zwiedzenie Muzeum Przyrodniczego Wolińskiego Parku Narodowego oraz pokazowego rezerwatu żubrów, które znajduje się w odległości zaledwie 1,5 km od miasta. Międzyzdroje nazywane są letnią stolicą Pomorza Zachodniego oraz Perłą Bałtyku.
 
Wypoczywają tutaj turyści z całej Polski a wśród nich sławni ludzie o czym świadczy Promenada Gwiazd z odciskami dłoni gwiazd polskiej sceny. Warto zwiedzić także Gabinet figur woskowych. Wśród figur, które można tu zobaczyć są: Barack Obama, Kleopatra, Charlie Chaplin. Miasto posiada status miasta zdrojowego ze względu na występujący tutaj charakterystyczny klimat.
 
Bilety Autokarowe do Międzyzdrojów dostępne są w systemie rezerwacyjnym Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup, a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu.
 
 
 

Tanie Linie Autokarowe z i do Międzyzdrojów
 
Przewozy Autobusowe do Trzęsacza realizują autokary Mokrzycki Bus. Do Trzesacza można w chwili obecnej dojechać w ramach naszego systemu rezerwacyjnego EuroTicket z:
 
- Dziwnowa, Dziwnówek, Dźwirzyno, Gliwice, Katowice, Kołobrzeg, Łukęcin, Międzywodzie, Międzyzdroje, Mrzeżyno, Niechorze, Opole, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Rewal, Rybnik, Trzebiatów, Trzęsacz, Wisełka, Wrocław, Żory.
 
Realizowana Linia Autokarowa do Międzyzdrojów od 29 maja do 27 września:
 
- Rybnik, Żory, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, MIędzyzdroje, Wisełka, Międzywodzie, Dziewnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Trzebiatów, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie.
 
- przystanek Autobusowy w Międzyzdrojach - przystanek autobusowy przy drodze nr 102,
 
- wyjazdy są realizowane 2 razy w tygodniu w piątki i soboty,
 
- znizki jakie przewiduje przewoźnik ( 10% dla grup powyżej 10 osób/ 10% dla uczniów i studentów do 26 lat/ 50% dla dzieci od 0 do 7 lat)
 
- przewóz bagażu:
każdy pasażer w cenie zakupionego biletu może zabrać ze sobą: 1 bagaż o łącznej wadze 25 kg i wymiarach do 165 cm (wysokość + szerokość + długość) oraz jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym Pasażerom. Bagaż przekraczający wyżej podane rozmiary będzie uważany jako bagaż podwójny podlegający stosownej opłacie.

Pasażer może zabrać drugą sztukę bagażu za dodatkową dopłatą. O możliwości zabrania drugiego i ewentualnie kolejnych sztuk bagażu decyduje załoga autokaru. Przewoźnik ma prawo odmówić zabrania bagażu , jeżeli nie są spełnione wymogi określone w niniejszym regulaminie oraz bagażu o nieprzyjemnym zapachu lub bagażu niebezpiecznego
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 


 
  
 

Powrót do Artykułów