Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Autokary do Niechorza. Przewozy Autokarowe Niechorze.
Autokary do Niechorza
Przewozy Autobusowe Niechorze

To jedna z najatrakcyjniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce położona w gminie Rewal. Występuje tutaj specyficzny leczniczy klimat pomocny w leczeniu alergii, dróg oddechowych, chorób tarczycy. Piękna, szeroka i zadbana plaża, która zachęca do wypoczynku oraz żywiczne lasy sosnowe zachęcające do spacerów to główne atuty miejscowości.
 
Warto odwiedzić Muzeum Rybołówstwa Morskiego prezentujące zabytki związane z historią, tradycją i kulturą rybacką Pomorza Zachodniego. Kolejną atrakcją jest latarnia morska wybudowana w 1866r. i mierząca 45 m wysokości. Koniecznie trzeba zwiedzić także Park Miniatur Latarni Morskich- w którym dumnie prezentują się miniatury wszystkich latarni morskich polskiego wybrzeża w skali 1:10.
 
Najbliższe większe miasta położone w pobliżu Niechorza to:  Kołobrzeg- 46 km /  Gryfice- 28 km/ Kamień Pomorski- 30 km
 
Bilety Autokarowe do Niechorza dostępne są w systemie rezerwacyjnym Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup, a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu.
 
 
 

Tanie Linie Autokarowe z i do Niechorza
 
Przewozy Autobusowe do Niechorza realizują autokary Mokrzycki Bus. Do Trzesacza można w chwili obecnej dojechać w ramach naszego systemu rezerwacyjnego EuroTicket z:
 
- Dziwnowa, Dziwnówek, Dźwirzyno, Gliwice, Katowice, Kołobrzeg, Łukęcin, Międzywodzie, Międzyzdroje, Mrzeżyno, Niechorze, Opole, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Rewal, Rybnik, Trzebiatów, Trzęsacz, Wisełka, Wrocław, Żory.
 
Realizowana Linia Autokarowa do Niechorza od 29 maja do 27 września:
 
- Rybnik, Żory, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Międzywodzie, Dziewnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Trzebiatów, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie.
 
- przystanek Autobusowy w Niechorzu - przystanek autobusowy przy drodze nr 102,
 
- wyjazdy są realizowane 2 razy w tygodniu w piątki i soboty,
 
- znizki jakie przewiduje przewoźnik ( 10% dla grup powyżej 10 osób/ 10% dla uczniów i studentów do 26 lat/ 50% dla dzieci od 0 do 7 lat)
 
- przewóz bagażu:
każdy pasażer w cenie zakupionego biletu może zabrać ze sobą: 1 bagaż o łącznej wadze 25 kg i wymiarach do 165 cm (wysokość + szerokość + długość) oraz jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym Pasażerom. Bagaż przekraczający wyżej podane rozmiary będzie uważany jako bagaż podwójny podlegający stosownej opłacie.

Pasażer może zabrać drugą sztukę bagażu za dodatkową dopłatą. O możliwości zabrania drugiego i ewentualnie kolejnych sztuk bagażu decyduje załoga autokaru. Przewoźnik ma prawo odmówić zabrania bagażu , jeżeli nie są spełnione wymogi określone w niniejszym regulaminie oraz bagażu o nieprzyjemnym zapachu lub bagażu niebezpiecznego
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 


 
 


 
 

Powrót do Artykułów