Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Autokary do Rewala. Przewozy Autokarowe Rewal.
Autokary do Rewala
Przewozy Autobsuiowe Rewal

Miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem i przystanią morską w północno- zachodniej Polsce w woj. Zachodniopomorskim. Jedną z największych atrakcji miasta jest Park Wieloryba w którym znajdują się repliki wielu gatunków zwierząt żyjących w różnych wodach na całym świecie.
 
Rewal jest bardzo klimatyczną nadmorską osadą z niskimi budowlami posiadającą swoją małą bazę rybacką. Taras widokowy na klifowym wysokim brzegu idealnie nadaje się do obserwacji wschodów i zachodów słońca. W centrum Rewala stoi niewielki kościółek katolicki stylizowany na łódkę. Jedną z atrakcji wybrzeża rewalskiego jest także kolejka wąskotorowa wożąca turystów pomiędzy Pogorzelicą a Trzęsaczem.
 
Dodatkowego klimatu miastu dodają rybacy podążający wczesnym rankiem ku swoim kutrom by wypłynąć w morze. Wieczorem można kupić u nich świeże rybki i przyrządzić wedle własnego uznania lub spróbować fantastycznej rybki w jednej z licznych smażalni.
 
Najbliższe większe miasta w pobliżu Rewala to:  Kołobrzeg - 47 km / Międzyzdroje- 46 km
 
Bilety Autokarowe do Rewala dostępne są w systemie rezerwacyjnym Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup, a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu.
 
 
 

Tanie Linie Autokarowe z i do Rewala
 
Przewozy Autobusowe do Trzęsacza realizują autokary Mokrzycki Bus. Do Trzesacza można w chwili obecnej dojechać w ramach naszego systemu rezerwacyjnego EuroTicket z:
 
- Dziwnowa, Dziwnówek, Dźwirzyno, Gliwice, Katowice, Kołobrzeg, Łukęcin, Międzywodzie, Międzyzdroje, Mrzeżyno, Niechorze, Opole, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Rewal, Rybnik, Trzebiatów, Trzęsacz, Wisełka, Wrocław, Żory.
 
Realizowana Linia Autokarowa do Rewala od 29 maja do 27 września:
 
- Rybnik, Żory, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Międzywodzie, Dziewnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Trzebiatów, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie.
 
- przystanek Autobusowy w Rewalu - przystanek autobusowy przy drodze nr 102,
 
- wyjazdy są realizowane 2 razy w tygodniu w piątki i soboty,
 
- znizki jakie przewiduje przewoźnik ( 10% dla grup powyżej 10 osób/ 10% dla uczniów i studentów do 26 lat/ 50% dla dzieci od 0 do 7 lat)
 
- przewóz bagażu:
każdy pasażer w cenie zakupionego biletu może zabrać ze sobą: 1 bagaż o łącznej wadze 25 kg i wymiarach do 165 cm (wysokość + szerokość + długość) oraz jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym Pasażerom. Bagaż przekraczający wyżej podane rozmiary będzie uważany jako bagaż podwójny podlegający stosownej opłacie.

Pasażer może zabrać drugą sztukę bagażu za dodatkową dopłatą. O możliwości zabrania drugiego i ewentualnie kolejnych sztuk bagażu decyduje załoga autokaru. Przewoźnik ma prawo odmówić zabrania bagażu , jeżeli nie są spełnione wymogi określone w niniejszym regulaminie oraz bagażu o nieprzyjemnym zapachu lub bagażu niebezpiecznego
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 


 
  
 

Powrót do Artykułów