Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Autokary do Trzęsacza. Przewozy Autokarowe Trzęsacz.
Autokary do Trzęsacza
Przewozy Autobusowe Trzęsacz.

Popularna miejscowość nadbałtycka położona na wybrzeżu rewalskim. Jest najmniejszą z siedmiu miejscowości w gminie Rewal i jednocześnie najbogatszą w zabytki i atrakcje. Ruiny gotyckiego Kościoła w Trzęsaczu to jest to z czego Trzęsacz słynie w całej Polsce.
 
Nie jest to jednak jedyny obiekt dla którego Trzęsacz zasługuje na uwagę. Wspaniałe piaszczyste plaże, które wraz z urwiskami klifowymi tworzą tutaj niezwykły i malowniczy obraz, szczególnie o zachodzie słońca. W Trzęsaczu znajduje się Stadnina koni, lotnisko dla paralotniarzy, sieć ścieżek rowerowych. Muzeum Multimedialne na Klifie, które przedstawia za pomocą najnowocześniejszych narzędzi multimedialnych historię kościoła w Trzęsaczu, kolejne etapy walki z żywiołem, lokalne legendy oraz wiele ciekawostek geograficznych.
 
Na uwagę zasługuje także Zespół Pałacowo - Folwarczny z XVIII i XIX w. Latem na plaży w Trzęsaczu odbywają się podobnie jak w okolicznych miejscowościach niezliczone imprezy plenerowe zarówno sportowe, taneczne jak i muzyczne.
 
Najbliższe większe miasta położone w pobliżu Trzęsacza to:  Międzyzdroje - 43 km / Kamień Pomorski - 22 km / Kołobrzeg - 49 km.
 
Bilety Autokarowe do Trzęsacza dostępne są w systemie rezerwacyjnym Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup, a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu.
 
 
 

Tanie Linie Autokarowe z i do Trzęsacza
 
Przewozy Autobusowe do Trzęsacza realizują autokary Mokrzycki Bus. Do Trzesacza można w chwili obecnej dojechać w ramach naszego systemu rezerwacyjnego EuroTicket z:
 
- Dziwnowa, Dziwnówek, Dźwirzyno, Gliwice, Katowice, Kołobrzeg, Łukęcin, Międzywodzie, Międzyzdroje, Mrzeżyno, Niechorze, Opole, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Rewal, Rybnik, Trzebiatów, Trzęsacz, Wisełka, Wrocław, Żory.
 
Realizowana Linia Autokarowa do Trzęsacza od 29 maja do 27 września:
 
- Rybnik, Żory, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Międzywodzie, Dziewnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Trzebiatów, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie.
 
- przystanek Autobusowy w Trzęsaczu - przystanek autobusowy przy drodze nr 102,
 
- wyjazdy są realizowane 2 razy w tygodniu w piątki i soboty,
 
- znizki jakie przewiduje przewoźnik ( 10% dla grup powyżej 10 osób/ 10% dla uczniów i studentów do 26 lat/ 50% dla dzieci od 0 do 7 lat)
 
- przewóz bagażu:
każdy pasażer w cenie zakupionego biletu może zabrać ze sobą: 1 bagaż o łącznej wadze 25 kg i wymiarach do 165 cm (wysokość + szerokość + długość) oraz jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym Pasażerom. Bagaż przekraczający wyżej podane rozmiary będzie uważany jako bagaż podwójny podlegający stosownej opłacie.

Pasażer może zabrać drugą sztukę bagażu za dodatkową dopłatą. O możliwości zabrania drugiego i ewentualnie kolejnych sztuk bagażu decyduje załoga autokaru. Przewoźnik ma prawo odmówić zabrania bagażu , jeżeli nie są spełnione wymogi określone w niniejszym regulaminie oraz bagażu o nieprzyjemnym zapachu lub bagażu niebezpiecznego
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 


 
 

Powrót do Artykułów