Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Autokary do Ustronia Morskiego. Przewozy Autokarowe Ustronie Morskie.
Autokary do Ustronia Morskiego
Sezonowe Przewozy Autobusowe Ustronie Morskie

Urocza nadmorska miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim i przystanią morską położona nad Zatoką Pomorską pomiędzy Kołobrzegiem a Koszalinem. Idealna miejscowość na letnie wakacje. W sezonie letnim organizowanych jest tutaj wiele imprez sportowych i kulturalnych. Osoby aktywne oprócz kąpieli skorzystać mogą z wycieczek pieszych i rowerowych a także z jazdy konnej oraz zasmakować lotów widokowych.
 
Wyjątkowego uroku tej nadmorskiej miejscowości dodaje przystań rybacka wyposażona w wyciąg linowy. a także stojące na plaży kolorowe kutry rybackie. Dla osób tęskniących za spokojem to także idealne miejsce do zrelaksowania się w ciszy. W Ustroniach Morskich warto zwiedzić Skansen Chleba jedno z nielicznych miejsc tego typu w Polsce. Miejsce z duszą i klimatem zacnej wiejskiej chaty wypełnionej zniewalającym aromatem świeżo upieczonego chleba.
 
Bilety Autokarowe do Ustronia Morskiego dostępne są w systemie rezerwacyjnym Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup, a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu.
 
 
 

Tanie Linie Autokarowe z i do Ustronia Morskiego
 
Przewozy Autobusowe do Ustronia Morskiego realizują autokary Mokrzycki Bus. Do Ustronia można w chwili obecnej dojechać w ramach naszego systemu rezerwacyjnego EuroTicket z:
 
- Dziwnowa, Dziwnówek, Dźwirzyno, Gliwice, Katowice, Kołobrzeg, Łukęcin, Międzywodzie, Międzyzdroje, Mrzeżyno, Niechorze, Opole, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Rewal, Rybnik, Trzebiatów, Trzęsacz, Wisełka, Wrocław, Żory.
 
Realizowana Linia Autokarowa od 29 maja do 27 września:
 
- Rybnik, Żory, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Międzywodzie, Dziewnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Trzebiatów, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie.
 
- przystanek Autobusowy w Ustroniu Morskim - Dworzec Autobusowy przy ul. Bolesława Chrobrego,
 
- wyjazdy są realizowane 2 razy w tygodniu w piątki i soboty,
 
- znizki jakie przewiduje przewoźnik ( 10% dla grup powyżej 10 osób/ 10% dla uczniów i studentów do 26 lat/ 50% dla dzieci od 0 do 7 lat)
 
- przewóz bagażu:
każdy pasażer w cenie zakupionego biletu może zabrać ze sobą: 1 bagaż o łącznej wadze 25 kg i wymiarach do 165 cm (wysokość + szerokość + długość) oraz jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym Pasażerom. Bagaż przekraczający wyżej podane rozmiary będzie uważany jako bagaż podwójny podlegający stosownej opłacie.

Pasażer może zabrać drugą sztukę bagażu za dodatkową dopłatą. O możliwości zabrania drugiego i ewentualnie kolejnych sztuk bagażu decyduje załoga autokaru. Przewoźnik ma prawo odmówić zabrania bagażu , jeżeli nie są spełnione wymogi określone w niniejszym regulaminie oraz bagażu o nieprzyjemnym zapachu lub bagażu niebezpiecznego
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 

Powrót do Artykułów