Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Czarter Jachtów - Wynajem Łodzi - Wakacje Na Jachcie
Wakacje na jachcie – relaks w najlepszym wydaniu!
Czarter Jachtów, Wynajem, Rejsy, Jacht Czarter.
 
 

Chcesz każdego dnia budzić się w innym urokliwym miejscu w „pokoju” z widokiem na morze i lazurowe zatoki? A może interesuje Cię plażowanie bez ruszania się z „hotelu”, kąpiel w towarzystwie delfinów, bajeczne rozgwieżdżone niebo, do tego nieograniczona wolność, a przy okazji nabywanie nowych kompetencji i wspaniała zabawa! To są właśnie wakacje na jachcie!  Wynajmując jacht możesz zorganizować wakacje marzeń dla swoich najbliższych. Przez tydzień można z powodzeniem odwiedzić kilka portów.
 
Płynąc na Korsykę można zatrzymać się na Elbie oraz na Giglio, a sam jacht wynająć z Toskanii, gdzie po rejsie można jeszcze miło spędzić czas we włoskiej willi, popijając doskonałe Chianti. Wypoczywając na Wyspach Kanaryjskich można zwiedzić nie tylko plaże na Teneryfie, ale i dziką Gomerę, górzystą La Palmę, a przy odrobinie korzystnych wiatrów dopłynąć do El Hierro!  Natomiast wynajmując jacht z Portoroż można zwiedzić również Wenecję. To wszystko w ciągu tygodniowych wakacji! Jeśli lubicie spędzać wolny czas w nietuzinkowy sposób wakacje na wynajętym jachcie są do Was.
 
OctopusCharter.pl - Wynajem i Czarter Jachtów. Jacht Czarter!
 

 
No dobrze, ale ile to kosztuje? Cena wynajętego jachtu  będzie się różniła w zależności od wielkości jachtu, rocznika i standardu wykończenia. Wakacje na jachcie można spędzić za kwotę podobną, jak zwykłe wakacje stacjonarne. Aby przybliżyć zakres cenowy, jachty żaglowe do wynajęcia można podzielić na  ***, **** i ***** gwiazdkowe.

Do 3 gwiazdek można zaliczyć jachty oferujące najlepszy stosunek ceny do jakości. Pobyt na takim jachcie będzie na pewno wypadał najkorzystniej cenowo. Nie oznacza to, że nie będzie się gdzie wykąpać, żagiel będzie potargany, a z zęzy trzeba będzie wybierać wodę, alby jacht nie zatonął. W żadnym razie! Będzie to po prostu jacht 10 i więcej letni, sprawdzony i praktyczny. Będzie miał 3-4 kajuty – 2 osobowe. Co oznacza, że będziesz dzielił rejs z ośmioma innymi osobami. Będzie miał 2-3 łazienki, raczej nie będzie miał bajeranckiej elektroniki, beerholderów pod ręką, barku z kieliszkami, kostkarki do lodu ani zmywarki, ale po co to komu? Ważne, że będzie pozwalał na bezpieczne spędzenie, ciekawych wakacji w dobrej cenie.

Jachty, które możemy określić, jako **** to jachty stosunkowo nowe, w wieku od 5 do 10 lat. O podwyższonym standardzie. Tutaj możemy znaleźć barek z kieliszkami, elektryczne kabestany, elektryczne toalety. Będą to jachty pozwalające spędzić wakacje bardziej komfortowo, ale za wyższą cenę per capita. Sprawdź cenę tutaj na jacht czarter.

Jachty wypasione zaliczymy do *****. Wynajmując taki jacht otrzymamy jednostkę piękną i doskonale wyposażoną: z klimatyzacją, elektrycznymi toaletami, automatycznie otwieraną rufą, kostkarką, zmywarką, zaawansowaną elektroniką itp. Często można dokupić usługę hostessy, prywatnego kuka. Są to jachty maksymalnie 5 letnie. Ceny są zależne od armatora i aktualnych promocji, w ofercie last minute nawet i taki wypasiony jacht uda się wynająć w niezłej cenie. Zapytaj o ceny tutaj. Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem jachtu skonsultuj się z profesjonalnymi doradcami, którzy przygotują listę dostępnych ofert odpowiadających Twoim potrzebom.
 
Zespół Autokar24.pl

 

Powrót do Artykułów