Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Olpe
 
Olpe to miasto położone w kraju związkowym Nadrenia Północna Westfalia w zachodniej części Niemiec. Jest to ważny ośrodek gospodarczy i turystyczny kraju. Miasto leży w południowej części parku przyrodniczego, na terenie górzystym. Piękne krajobrazy, a także interesujące miejsca, które warto zwiedzić, przyciągają do miasta wielu turystów krajowych i zagranicznych. Główne zaś gałęzie przemysłu, które rozwinęły się w tym miejscu to: kowalstwo, odlewnie, a także produkcja maszyn i elektroniki.
 
Do miasta Olpe podróżować można z wykorzystaniem transportu kolejowego, bądź drogowego. Jednym z popularniejszych środków transportu, często wykorzystywanych przez pasażerów są międzynarodowe przewozy autokarowe. Obecnie do miasta Olpe w Niemczech dojechać można autokarem z różnych stron, w tym także bezpośrednio z Polski. Ofertę transportową na tej trasie proponują linie autokarowe Eurobus-Eurolines Polska. Obie są zrzeszeniami, skupiającymi przewoźników autokarowych, działających w oparciu o wspólną strategię.
 
W ramach grupy Eurobus linie z Polski do Olpe obsługują następujący przewoźnicy: Eurotrans, Trans Service, Orland oraz Sokół.  Z kolei w ramach zrzeszenia Eurolines Polska połączenie do miast Olpe obsługiwane jest bezpośrednio przez firmę Sokół, we współpracy z firmami partnerskimi: Eurotrans, Orland, Trans Service oraz Polonia Transport. Trasa ta poprowadzona jest przez następujące, przykładowe miasta przystankowe: Gdańsk, Grudziądz, Bydgoszcz, Piła, Poznań, Lubin, Katowice, Chorzów, Wrocław, Opole, Rzeszów, Kraków po stronie polskie; a także Gottingen, Kassel, Soest, Unna i Hagen po stronie niemieckiej.

Bilety Autokarowe dostępne są w systemie rezerwacyjnym Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu.
 
 
 

Tanie Linie Autokarowe z i do Olpe

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powrót do Artykułów