Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Ommen. Tanie Bilety, Autokary do Holandii.
Przewozy do Ommen w Holandii
Autobusy Sindbad, Sołtysik Reisen, Holandia
 
 
 
Ommen to miasto holenderskie, położone w północno wschodniej jej części w prowincji Overijssel. Jego usytuowanie na w pobliżu rzeki Vecht w regionie Salland sprawia i nadaje urokliwego charakteru.
 
Dogodne położenie tego maista sprawia, że stało się one istotnym punktem na mapie w komunikacji z Polski do Belgii, płn Francji oraz do Anglii.
 
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe obsługiwane są przez autokary, linie autokarowe: Sindbad, Sołtysik Reisen. Dzięki Sindbad i Sołtysik Reisen przewozy do Ommen w Holandii są realizowane z wielu miast w Polsce w tym z:
 
- Bochni, Brzeska, Częstochowy, Dębicy, Gliwic, Gniezna, Gorlic, Jarosłwia, Jędrzejowa, Katowic, Kępna, Kielc, Kłodzka, Krakowa, Krosna, Leszna, Limanowej, Lublina, Lublińca, Łańcuta, Łowicza, Łodzi, Nowego Sącza, Opola, Pilzna, Przemyśla, Przeworska, Puław, Radomia, Radomska, Ropczyc, Rzeszowa, Sanoka, Sieradza, Skarzyska Kamiennej, Sochaczewa, Tarnowa, Torunia, Warszawy i Wrocławia.
 
Przejazd z Polski do Ommen w jedną stronę kosztuje około 310 PLN. Bilety autokarowe z i do Ommen (dwustronne) to wydatek około 420zł.
 
Połączenia Autobusowe do Ommen są realizowane z Polski 3 razy w tygodniu tj. w Poniedziałki, Piątki i Niedziele.
Połaczenia Autokarowe z Ommen do Polski autobusy Sindbad i Sołtysik Reisen są obsługiwane we Wtorki, Piątki i Soboty.
 
Tanie Linie Autokarowe z i do Ommen

 
 
 
 

Powrót do Artykułów