Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Schwabisch Gmund
 
Schwabisch Gmund to niewielkie miasto położone w południowo środkowej części Niemiec, w kraju związkowym Badenia Wirtembergia, nad rzeką Rems. Warte zwiedzanie w tym mieście są liczne unikatowe zabytki o niepowtarzalnym stylu, w tym głównie: stare miasto, sześć istniejących dotychczas wież miejskich, walk-John Tower, a także katedra i liczne kościoły.
 
 
Do tego niemieckiego miasta najłatwiej dojechać z Polski autokarem. Jest to często wykorzystywany środek transportu, sprawdzający się w szczególności na niedługich odległościach, który charakteryzuje się stosunkowo niskimi cenami biletów, a także zapewniają wygodną i komfortową podróż, bez dodatkowych przesiadek.
 
Połączenia z Polski do  Schwabisch Gmund oferuje w tym momencie firma Eurobus-Eurolines Polska. Jest to zrzeszenie skupiające liczne firmy przewozowe, działające według wspólnej strategii, realizując połączenia po całej Europie. Bilety na transport z tym przewoźnikiem nabywać można drogą internetową, po uprzednim zapoznaniu się z warunkami przewozu, a także oferowanymi obniżkami i rabatami. Miasta polskie, przez które poprowadzona jest omawiana trasa to m.in.:
 
Stalowa Wola, Nisko, Ropczyce, Bochnia, Kraków, Chorzów, Zabrze, Opole, Wrocław, Legnica, Poznań, Bydgoszcz, Grudziądz, Gdańsk, Białystok, Ostrołęka, Wyszków i Warszawa. Z kolei przystanki niemieckie przed miastem Schwabisch Gmund to: Ansbach, Crailsheim oraz Aalen. Podróż na przykładowej trasie z Warszawy do Schwabisch Gmund oferowana jest czterokrotnie w ciągu tygodnia, kosztuje pasażera 255 PLN i trwa szesnaście godzin.
 
Bilety Autokarowe dostępne są w systemie rezerwacyjnym Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu.
 
 
 

Tanie Linie Autokarowe z i do Schwabisch Gmund

 
 
 
 
 
 
 

Powrót do Artykułów