Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Veenendaal. Bilety, Autokary do Holandii.
Przewozy Veenendaal do Holandii.
Autobusy Sindbad, Sołtysik Reisen do Veenendaal, Holandia
 
 
 
Veenendaal - to gmina i zarazem miasto położone w środkowej Holandii w prowincji Utrecht i liczy około 61 tyś mieszkańców. Od stycznia 2015 r znajduje się w rozkładzie jazdy autobusów Sindbad i Sołtysik Reisen w ramach realizacji tras z Polski do Holandii.
 
Stało się celem podróży przy realizacji tras w płn część Niemiec, Holandii oraz do Belgii i Francji.
 
Połączenia Autokarowe do Veenendaal są realizowane z Polski 3 razy w tygodniu tj. w Poniedziałki, Piątki i Niedziele.
Połaczenia Autobusowe z Veerendaal do Polski autokary Sindbad i Sołtysik Reisen są obsługiwane we Wtorki, Piątki i Soboty.
 
 
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe obsługiwane są przez autokary, linie autokarowe: Sindbad, Sołtysik Reisen. Dzięki Sindbad i Sołtysik Reisen przewozy do Veenendaal w Holandii są realizowane z wielu miast w Polsce w tym z:
 
- Bochni, Brzeska, Częstochowy, Dębicy, Gliwic, Gniezna, Gorlic, Jarosłwia, Jędrzejowa, Katowic, Kępna, Kielc, Kłodzka, Krakowa, Krosna, Leszna, Limanowej, Lublina, Lublińca, Łańcuta, Łowicza, Łodzi, Nowego Sącza, Opola, Pilzna, Przemyśla, Przeworska, Puław, Radomia, Radomska, Ropczyc, Rzeszowa, Sanoka, Sieradza, Skarzyska Kamiennej, Sochaczewa, Tarnowa, Torunia, Warszawy i Wrocławia.
 
Przejazd z Polski do Veenendaal w jedną stronę kosztuje około 240PLN - 310 PLN. Bilety autokarowe z i do Veenendaal (dwustronne) to wydatek około 420zł
 
Tanie Linie Autokarowe z i do Veenendaal

 
 
 
 
 
 

Powrót do Artykułów