Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Samochód Zastępczy z Polisy OC Sprawcy
Samochód Zastępczy z Polisy OC Sprawcy
 
Każdy kto korzysta z samochodu wie doskonale, ze poruszając się nim należy posiadac ważną polisę OC (obowiązkowo) i dobrowolnie AC. Jest ona w głównej mierze gwarantem na wypadek wyrządzonej szkody przez nas samych wobec osób trzecich - poszkodowanych, którym możemy wyrządzić krzywdę.
 
Jeśli chcesz być pełnoprawnym użytkownikiem dróg i bezpiecznie z nich korzystać zacznij od samego siebie oraz od wykupienia polisy OC. Zadbaj o innych, aby inni mogli dbać o Ciebie.
 
Wypożycz Auto Zastępcze z Polisy OC BezGotówkowo - Wypełnij Formularz
 
 
Jeśli z jakiegoś powodu byłeś uczestnikiem kolizji/ zdarzenia drogowego lub Twojemu pojazdowi została wyrządzona szkoda na parkingu i masz informacje o sprawcy zdarzenia skontaktuj sięz nami a my zajmiemy się resztą.  Auto zastępcze z OC sprawcy bezgotówkowo zapewnimy w klasie nie gorszej od Twojego samochodu w 24h od zgłoszenia przez formularz.
 
Pamiętaj! Auto z polisy OC sprawcy na czas naprawy albo w przypadku orzeczenia szkody całkowitej do czasu wypłaty odszkodowania należy się każdemu bez względu na to czy prowadzisz działalność gospodarczą czy też nie.
 
 
Zespół Autokar24.pl

Powrót do Artykułów