Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

System Monitoringu Pojazdów GPS, Lokalizacja Pojazdów GPS
 
Skuteczny i Rzetelny System Monitorowania Pojazdów GPS

Global Positioning System najczęściej jest stosowany w formie zwykłych map samochodowych, ale w zależności od potrzeb branży może być używany jako narzędzie do monitorowania, śledzenia i lokalizacji pojazdów. Powszechność i coraz mniejsze koszty tego systemu pozwalają wykorzystywać to rozwiązanie w ratownictwie medycznym, geodezji, transporcie (firmy kurierskie, spedycyjne, transport ciężki), rolnictwie, administracji publicznej.

Obecny od dłuższej chwili na rynku system monitorowania pojazdów udostępniony przez firmę LINCOR to innowacyjny sposób spojrzenia na usługę zarządzania flotą pojazdów i systemu ich monitorowania.
 
 
 
 
Wykorzystywana technologia GPS jest główną bazą TruckOnline - Sprawdź jak działa technologia GPS w ramach TruckOnline - Systemu Monitorowania i Lokalizacji Pojazdów.

Robiąc kolejny krok do przodu aplikacja w ramach systemu pozwala nie tylko podglądać to co udostępnia moduł CAN w każdym pojeżdzie i przekstałca go w raport ale również pozwala spojrzeć na pojazd z perspektywy ECODRIVINGU.

Uczy:
- jak powinno się jeździć,
- pozwala korygować błędy kierowców aby stawali się bezpieczniejsi na drodze
- pozwala premiować najlepszych kierowców, którzy generują oszczędności oraz prawidłowo eksploatują samochód
- daje możliwość kontroli sposobu poruszania się samochodem - pojazdem (czy kierowca eksploatuje go zgodnie z przeznaczeniem)
- czy nie przyspiesza zbyt gwałtownie, nie hamuje przesadnie, który hamulec wykorzytuje,
- jak pokonuje zakręty
- jak długo porusząsięz pedałe mgazu wciśniętym powyżej 80% mozliwości samochodu

Te i wiele innych cech odróżnia TruckOnline od konkurecji która robi to co wszyscy, a nie to co potrzebne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników truckonline podąża kierunkiem będącym rzeczywiście doskonałą funkcjonalnością dla użytkowników.
 
Zespół Autokar24.pl
 
 
 

Powrót do Artykułów