Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Dania - Belgia
Autobusy Becker Reisen
Przewozy autobusowe z Danii do Belgii
 
Przewozy autokarowe z Danii do Belgii są wykonywane z Aalborg, Arhus, Frederkshavn, Horsens, Kopenhaga, Kolding, Odense, Randers, Vejle do Belgii - Antwerpii i Brukseli. Połączenia autobusowe w ramach wymienionych miast są realizowane przez autobusy, busy, autokary Becker Reisen 2 - 3 razy w tygodniu w środy, piątki i niedziele. Bilet autokarowy na wymienione przewozy kosztuje od 79 euro do 89 euro.
 
Tanie bilety autokarowe na połączenia autobusowe obsługiwane przez autokar Becker Reisen na trasie Dania Belgia można kupić przy wykorzystaniu wyszukiwarki połaczeń zamieszczonej poniżej. Wyszukiwarka obejmująca połączenia/ transport osób posiada aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów, aktualne ceny biletów oraz informacje o możliwych zniąkach i połączeniach w promocyjnej cenie. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty.
 
 
Transport osób - Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Becker Reisen.
Tanie Bilety Autobusowe na trasie Dania Belgia
 
 
Głównym przystankiem autobusowym w Antwerpii i Brukseli z którego korzystają autobusy Becker Reisen jest: ANTWERPIA, Holet Crown Plaza oraz BRUKSELA, Central Station.
 
 
Połaczenia autokarowe Becker Reisen
 
- z Kopenhagi do Antwerpii
- z Odense do Antwerpii
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.