Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy Austria
Autobusy Ecolines  
Polska Austria Polska
 
 
 
Tanie bilety autobusowe na autokary Ecolines z Polski do Austrii oraz z Austrii do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia autokarowe w promocyjnej cenie, które zostały oznaczone w wyszukiwarce kolorem czerwonym.Zawiera także aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Austria Polska.
 
Przewozy i połączenia autokarowe Ecolines na trasie Polska Austria są wykonywane tylko 1 raz w tygodniu tj. w sobotę. Ich ilość możebyć zwiększan w okreie większego ruchu turystycznego (wakacje). Głównym miastem docelowym dla Ecolines jest Wiedeń Viena. Przystankiem autobusowym na którym zatrzymuje się w Wiedniu autokar Ecolines jest  WIEDEŃ, Sudbahnhof, parking okolo wyjscia OST.
 
 
Sprawdź ofertę - Tanie Bilety Autokarowe Ecolines do Austrii bez Prowizji!
 
 
 
Autobusem Ecolines do Austrii w tym do Wiednia można dojechać z miast w Polsce do których należą: Augustów, Białystok, Częstochowa, Katowice, Kraków, Ostrów Mazowiecka, Piotrków Trybunalski, Suwalki, Warszawa.
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów Ecolines (godzinę i miejsce wyjazdu można ustalić w wyszukiwarce obok każdego przewoźnika po zdefinowaniu trasy). 
 
 
 
Przykładowa trasa na przewozy autokarowe wykonywane przez autokar Ecolines do Wiednia.
 
Przewoźnik: ECOLINES Czas podróży ok. 14h20m
Przystanek z: WARSZAWA, Dw.PKS(Zachodnia),ul.Al.Jerozolimskie 144,St.13,14 2012-01-28 06:30 (Sb)
Przystanek do: WIEDEŃ, Sudbahnhof, parking okolo wyjscia OST 2012-01-28 20:50 (Sb)
 
Szacunkowy koszt biletu na trasie Warszawa - Wiedeń wynosi 140zł.
 
trasa: Suwałki, Augustów, Białystok, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Katowice, Kraków, Bratysława, Wiedeń, Budapeszt, Szeged, Sofia
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.