Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy Chorwacja

Autobus Glob-Tourist

Polska Chorwacja Polska

 

Tanie przewozy autokarowe wykonywane przez autobusy Glob-Tourist z Polski do Chorwacji oraz z Chorwacji do Polski odbywają się sezono w okresie od kwietnia do października każdego roku. Autokary Globtourist Chorwacja realizują swoje przewozy w ramach obsługiwanych tras z Warszawy / Wrocławia do Splitu. Połączenia autokarowe  na trasie Polska Chorwacja są wykonywane raz w tygodniu. Wyjazdy z Polski zaczynają się w każdy piątek. Tanie bilety autokarowe z Polski do Chorwacji można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów GlobTourist oraz Retman na trasie Polska Chorwacja Polska.

 

Wyjazdy z Polski do Chorwacji GlobTourist wykonuje w następujących terminach: 27 kwiecień/ 4, 11, 18, 25 maj/ 1, 8, 15,22, 29 czerwiec/ 6,13,20,27 lipiec/ 3,10,17,24,31 sierpień/ 7,14,21, 28 wrzesień/ 5,12 październik.

 
Przewoźnik zapewnia i realizuje w okresie od kwietnia do października każdego roku w piątek każdego tygodnia regularne przewozy autokarowe z Polski do Chorwacji. Powroty z Chorwacji do Polski są świadczone w soboty.
 
Obsługiwana trasa przebiega przez Czechy, Słowację oraz Węgry. Pasażerowie mogą podróżować w oparciu o ważny dowód osobisty bowiem wszystkie kraje tranzytowe jak i kraj docelowy jakim jest Chorwacja są członkami UE.
 
 
AUTOKAR GŁÓWNY wyjeżdza z Warszawy, Polichna, Częstochowy, Katowic, Żor i Cieszyna.
 
- Osoby z Wrocławia i Opola dowożone są do Katowic busem lub samochodem osobowym gdzie przesiadają się do autokaru głównego.
 
- Wyjazdy z Krakowa i Łodzi odbywają się przy frekwencji min. 10 osób. Przy frekwencji powyżej 10 osób pasażerowie zabierani są busem do Polichna (dla wyjeżdzających z Łodzi) i do Katowic (dla wyjeżdzających z Krakowa) gdzie następnie przesiadają się do autokary głównego do Chorwacji. Pasażewerowie wyjeżdzający z Krakowa oraz z Łodzi otrzymują info o tym czy wyjazd będzie organizowany z ich miejscowości czy muszą dojechać samodzielnie do Katowic lub do Polichna.
 
Trasa jest realizowana z przerwami  na stacjach paliw co 4h.
 
Nowe Przystanki w Chorwacji:
- Sesvete w pobliżu Zagrzebia - stacja paliw OMV przy autostradzie
- Sv. Filip i Jakov - przystanek autobusowy
- Primosten - Marina Kremik
- Rogoznica - przystanek autobusowy
 
 
 
 
  Sprawdź swoje połączenie autokarowe z Polski do Chorwacji.
Bilety Autokarowe - Rezerwacja i Sprzedaż.
 
 

 

Wybrane połączenia autokarowe Glob Touris z Polski do Chorwacji:

(Więcej informacji o możliwościach przejazdów autokarowych z i do Chorwacji można uzyskać wpisując własne parametry trasy do wyszukiwarki).

 

Trasa realizowana z różnych kierunków w Polsce:

Warszawa, Wrocław, Łódź, Polichno, Opole, Częstochowa, Kraków, Katowice, Żory, Cieszyn, Sesvete, Karlovac, Zadar, Sukosan, Biograd na Moru, Vodice, Szybenik, Primosten, Rogoznica, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomolica, Split.


 
 
 
 
 

 

 

 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.