Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy Czechy
Autobusy Interbus 
Polska Czechy Polska
 
Tanie bilety autobusowe na autokary Interbus z Polski do Czech oraz z Czech do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia autokarowe w promocyjnej cenie, które zostały oznaczone kolorem czerwonym. Miastami docelowymi w Czechach są Brno oraz Praga. Przystankami na których zatrzymuje się autokar Interbus jest w   Pradze PRAGA, UAN FLORENC peron 7. Przewozy do Brna są aktywne dopiero w miesiącu maju i wykonywane autokary przewoźnika Bis-Pol.
 
 
 
 Sprawdź swoje połączenie autokarowe z Polski do Czech.
Bilety Autokarowe - Rezerwacja i Sprzedaż.
 
 
 
 
 
Przewozy autokarowe Sindbad Interbus na trasie Polska Czechy należą do regularnych połączeń autokarowych tego przewoźnika i są wykonywane 3 razy w tygodniu tj. we wtorek, czwartek i sobotę. Oferta  na przewozy z Polski do Czech wykonywana przez linie Interbus może być zwiększana w zależności od intensywności ruchu turystycznego. Dokładny rozkład jazdy autobusów (godzinę i miejsce wyjazdu można ustalić w wyszukiwarce obok każdego przewoźnika po zdefinowaniu trasy).
 
 
Przykładowe połączenia autokarowe Interbus z Polski do Czech:
(Pozostałe przewozy autobusowe z i do Czech można uzyskać wpisując właściwe parametry trasy - miasta do wyszukiwarki)
 
Przewoźnik: INTERBUS Czas podróży ok. 13h35m
Przystanek z: RZESZÓW, Dworzec PKP 2012-01-14 07:55 (Sb)
Przystanek do: PRAGA, UAN FLORENC peron 7 2012-01-14 21:30 (Sb)
trasa: Przemyśl, Jarosław, Przreworsk, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław, Nysa, Kłodzko, Praga, St.Gallen, Zurich, Basel, Berne, Fribourg, Lausanne, Geneve.
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.