Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Gdzie Wynająć Auto. Tania Wypożyczalnia Samochodów
Jak powszechnie wiadomo zakup sprawnego samochodu w dobrym stanie to spory wydatek. Dla osób, które muszą być mobilne na co dzień, jest to nie do uniknięcia. Są jednak również tacy, którym auto potrzebne jest tylko od czasu do czasu, np. na weekend lub wyjazd służbowy. Wiele firm, ale też coraz częściej także osoby prywatne, korzystają więc z wypożyczalni samochodów. Samochód do wynajęcia nie wymaga tylu zabiegów i ponoszenia kosztów co własne auto, a zawsze może być do dyspozycji, sprawny i za każdym razem inny.

Jeśli nie wiesz, gdzie wynająć auto, z pomocą może przyjść ranking wypożyczalni samochodów –  godny uwagi jest z pewnością ten na rok 2018,  stworzony przez Polski Instytut Badań Jakości i Onet. Wzięto w nim pod uwagę 12 wypożyczalni aut, których siedziby znajdują się na terenie całego kraju, a koszt wynajmu jest liczony za dobę (tzw. car-renting). Jeśli nie wiesz gdzie, np. znajduje się najtańsza wypożyczalnia samochodów, warto skorzystać z zebranych danych i przeanalizować cenę za wypożyczenie, warunki użytkowania samochodu, zakres ubezpieczenia oraz zakres oferty. Być może wiele firm z listy znajduje się w Twoim mieście lub blisko ciebie, gdyż każda wypożyczalnia, która znalazła się w rankingu ma co najmniej kilka oddziałów w różnych miastach. Podano także zwycięzców poszczególnych kategorii.
 

Gdzie wynająć auto?

Tania wypożyczalnia samochodów

 

Wypożyczalnie na swoich stronach internetowych dokładnie opisują swoją ofertę. Klient może przeglądać marki dostępnych samochodów, zobaczyć aktualne promocje i usługi dodatkowe – a tym warto dokładnie się przyjrzeć, bo bywają naprawdę interesujące. Można też poprzez stronę zamówić auto lub porozmawiać z konsultantem.
 
Dla wypożyczalni samochodów TopCars nie ma żadnych ograniczeń i formalności. Firma realizuje wynajmy aut dla osób indywidualnych jak i firm. Przykładowe wypożyczania samochodów obejmują:
 
- wynajem auta na wyjazd służbowy,
- wynajem auta na 1 dobę,
- najem auta na urlop w Chorwacji,
- auto zastępcze na czas awarii z wypożyczalni,
- wypożyczenie samochodu na wyjazd w Bieszczady,
- wynajem auta na wyjazd na Mazury,
- najem auta na 60 dni,
- wydanie wypożyczonego auta przy stacji metra w Warszawie,
- podmiana auta w trakcie trwania wynajmu długoterminowego,
- wypożyczenie samochodu z innym miejscem zwrotu,
- krótkotermiowy wynajem auta na 21 dni w Sulejówku,
- wypożyczenia auta z dostawą pod wskazany adres,
- wynajem auta dla przedstawiciela firmy farmaceutycznej,
- wypożyczenie auta na przejazd weekendowy Warszawa - Praga,
- wypożyczenie samochodu dla księgowego,
- wynajem auta dla kancelarii adwokackiej,
- wypożyczenie samochodu początkującym kierowcom,
- wynajem auta na dojazdy do pracy,
- wypożyczenie samochodu z klimatyzacją automatyczną,
- wynajem samochodu w niedzielę,

TOPCARS24 to wypożyczalnia samochodów, która oferuje klientom wynajem auta bez kaucji, a także brak limitów kilometrów i dodatkowe usługi w cenie. Na stronie internetowej można znaleźć dużo cennych i przydatnych informacji, np. gdzie wynająć auto, jaki samochód można wybrać, informacje o promocjach. Istnieje także możliwość rezerwacji auta online. Wypożyczalnia TOPCARS24 zapewnia klientom tani wynajem auta i miłą obsługę. To dobra wypożyczalnia samochodów, która w rankingu Polskiego Instytutu Badań Jakości zajęła 3 miejsce.
 

Powrót do Newsów