Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Oschmjany
Autobusy do Oshmjany
Tanie Przewozy Autokarowe Oszmiana, Białoruś
 
Oferta tanich połączeń i przewozów autokarowych z Polski do Oshmjany (Bialoruś) oraz z Oshmjany (Białorusi) do Polski jest wykonywana przez autokary, autobusy, linie autokarowe Eurobus-Eurolines Polska, Deutsche Touring. Cena biletów autokarowych jest zróżnicowana i uzależniona od okresu zakupu przed wyjazdem oraz miejscowości docelowych. 
 
Bilet autokarowy do Oshmjan kosztuje od 99zł do okolo 120zł. Przystanek autobusowy na którym zatrzymują się autokary Deutsche Touring w wymienionym mieście to autowokzal ZENTRALNYJ.
 
Wyjazdy autokarowe Deutsche Touring z Polski do Oshmjan są dokonywane m.in z takich miast w Polsce jak: Grajewo, Augustów, Łomża, Suwałki.
 
Dokładne informacje o dacie wyjazdu, miejscu wyjazdu/ powrotu oraz zniżkach i połączeniach w promocyjnych cenach można uzyskać korzystając z wyszukiwarki EuroTicket zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów do Białorusi w tym do miejscowości Oschmjany (Oszmiany). Zachęcamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe,
Kup bilet autokarowy do Oshmjan bez prowizji.
 
 
 
 
Przykładowe połączenia autokarowe z i do Oschmjan:
 
- Kolonia, Dusseldorf, Duisburg, Essen, Dortmund, Bielefeld, Hannover, Łomża, Grajewo, Augustów, Suwałki, Marijampol, Kowno, Wilno, Poniewież, Ryga, Oschmjany (Oszmjany), Mińsk 
 
- Gdańsk, Elbląg, Olsztyn, Kętrzyn, Gizycko, Wilno, Oszmiana, MIńsk
 
- Poznań, Warszawa, Grajewo, Augustów, Suwąłki, Kowno, Oszmiana, Mińsk

- Warszawa, Białystok, Augustów, Suwałki, Marijampol, Wilno, Oszmiana, MIńsk

 

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.