Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Kłajpedy
Autokary do Kłapejdy
  
Połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Litwy w tym do Kłajpedy oraz z Litwy do Polski są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Ecolines, Eurobus-Eurolines Polska, Deutsche Touring, VT-Eurolines. Połączenia autokarowe są wykonywane przez autobusy Ecolines, Eurobus-Eurolines Polska 4 razy w tygodniu.
 
Miastami w Polsce z których wyjeżdzają autokary Ecolines są: Augustów, Białystok, Częstochowa, Elbląg, gdańsk, Giżycko, Katowice, Kętrzyn, Kraków, Łódź, Mrągowo, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Ostrów Mazowiecka, Piotrków Trybunalski, Suwałki, Warszawa, Wrocław.
 
Przystankiem autobusowym w Kłajpedzie na kótrym zatrzymują się autobusy Ecolines jest: KLAIPEDA, Dw.Autobusowy, Butku Juzes g.
 
Tanie Bilety Autobusowe z Polski do Litwy w tym do Klajpedy można kupić wykorzystując wyszukiwarkę EuroTicket zamieszczoną na naszej stronie. Wyszukiwarka uwzględnia wszystkie niezbędne informacje do ustalenia i wybrania podróży w tym aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów do Litwy w tym do Klajpedy. Pozwala ona również na zakup, zmianę oraz zwrot zakupionego biletu.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe,
 Kup bilet autokarowy do Kłajpedy bez prowizji. 
  
 
 

Przykładowe połączenia autokarowe z i do Klaipedy: 

 

Warszawa, Ostrów Mazowiecka, Białystok, Augustów, Suwałki, Marijampole, Kowno, Poniewież, Ryga, Wilno, Zarasai, Daugavpils, Klajpeda, Palanga

 

Poznań, Warszawa, Łomża, Grajewo, Augustów, Suwałki, Marijampol, Kowno, Poniewież, Ryga, Kowno, Kłajpeda, Palanga.

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.