Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Abrantes
Autokary do Abrantes
Przewozy Autokarowe Abrantes, Portugalia
 
Abrantes jest miejscowością w Portugalii, leżącą w dystrykcie Santarem. Miasto leży nad rzeką Tag, w centralnym obszarze kraju i jest ośrodkiem handlowym, w którym dominuje przemysł drzewny i ceramiczny. Prawa miejskie Abrantes posiada dopiero od 1916 roku.
 
Turyści przebywający w Abrantes bardzo często odwiedzają znajdujący się tam średniowieczny zamek, którego budowę rozpoczęto w XII wieku. Na początku jego istnienia właścicielami byli templariusze, którzy starali się wyprzeć z tych ziem Maurów. Obecnie forteca jest udostępniona dla turystów, a prowadzą do niej piękne, pełne kwiatów i zieleni uliczki.
 
W okolicach zamku znajduje się także skatepark, z którego chętnie korzystają fani jazdy na deskorolce i rolkach. Tak więc każdy może znaleźć w Abrantes coś dla siebie. Miłośnicy historii mogą udać się na spacer po mieście zakończony zwiedzaniem zamku, a amatorzy sportów mogą skorzystać z licznych, atrakcyjnych sposobów spędzania czasu.
 
Bilety Autokarowe z Polski do Abrantes można kupić korzystając z wyszukiwarki EuroTicket zamieszczonej na naszej stronie. Uwzględnia ona zniżki dla pasażerów oraz pozwala na zakup, zmianę oraz zwrot zakupionego biletu.
 
 
 Sprawdź swoje połączenie autokarowe z Polski do Portugalii.
Bilety Autokarowe Abrantes - Rezerwacja i Sprzedaż.
 
 
 
 
Przewozy autokarowe z Polski do Portugalii cieszą się dużą popularnością. Ma to związek z tym, że firmy transportowe oferują swoim klientom liczne kursy do kilku portugalskich miast.
 
Wszyscy zainteresowani ofertą, jaką są połączenia autokarowe, powinni skorzystać z naszej strony internetowej. W zamieszczonej tam zakładce Euroticket, każdy może szybko i bez wychodzenia z domu nabyć tanie bilety autokarowe. Obecnie bilety autokarowe do Abrantes kosztują około 778 złotych. W systemie rezrwacyjnym pojawiają się liczne promocje i cena biletu może byćniższa od standardowej.
 
Autobusy do Abrantes odjeżdżają z wielu polskich miast, do których należą:
- Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno (Polska), Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Kłodzko, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Leszno, Lublin, Puławy, Radom, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Skarżysko-Kamienna, Częstochowa, Sanok, Krosno, Jasło, Gorlice, Nowy Sącz, Limanowa, Warszawa, Sochaczew, Łowicz, Łódź, Radomsko, Lubliniec, Sieradz, Kępno.
 
Wybierając ofertę, jaką są tanie autobusy z Polski do Abrantes, każdy podróżny musi pamiętać o tym, że na ich trasie znajdują się punkty przesiadkowe. W Polsce są to Kraków, Wrocław lub Gliwice, zaś za granicą Bazylea lub Zurych, Genewa i Barcelona, w zależności od kierunku podróży.
 
Autokary do Abrantes zapewnia przede wszystkim firma Intercars-Basque. Bilety autokarowe do Portugalii, tego przewoźnika są do kupienia na naszej stronie internetowej, w zakładce Euroticket.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.