Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
EasyJet - Tanie Linie Lotnicze
Easy Jet - Tanie linie lotnicze
 
Easy Jet to brytyjska linia lotnicza, która została utworzona w oparciu o politykę niskokosztowa. Firmy przyjmujące tę strategię minimalizują nakłady w celu obniżenia ceny biletów. Minimalizacja nakładów jest możliwa dzięki organizowaniu lotów i przelotów z wykorzystaniem mniejszych lotnisk, które pobierają mniejsze opłaty lotniskowe, firmy te również maksymalnie zmniejszają czas postoju samolotu na lotnisku. Ponadto tanie linie lotnicze wyeliminowały wszelkie usługi świadczone bezpłatnie; tak więc za posiłki czy napoje na pokładzie samolotu, a także inne usługi np. pierwszeństwo wejścia na pokład, czy odprawa online, są usługami płatnymi, które jednak nie są obowiązkowe dla pasażerów. Dodatkowo firmy niskokosztowe, w tym Easy Jet z reguły posiadają ujednoliconą flotę, która oczywiście spełnia wszelkie międzynarodowe standardy jakości, ale zwiększa do możliwego maksimum ilość miejsc siedzących na pokładzie. Jednocześnie tanie linie lotnicze Easy Jet jako jedyne zniosły limit bagażu podręcznego, a także sprzedają pasażerom wyłącznie bilety w jedną stronę, umożliwiając im swobodny wybór terminu i przewoźnika powrotnego. W Polsce samoloty tanich linii lotniczych Easy Jet stacjonują wyłącznie na lotnisku w Krakowie Balicach, skąd realizowane są połączenia z: Belfastem w Irlandii; Bristolem, Edynburgiem, Liverpoolem i Londynem Gatwick w Wielkiej Brytanii, Dortmundem w Niemczech, Paryżem we Francji. Więcej o liniach lonirczych easyJet z Krakowa.
 
 
 
Sprzedaż i rezerwacja biletów lotniczych
Infolinia lotnicza dla naszych klientów tel. 32 728 30 44
(pon-sob od 8.00 do 20.00; niedziela od 12.00 do 20.00)
 
 
 
 
 
Bilety lotnicze firmy Easy Jest nabywać można albo droga internetową, albo bezpośrednio w biurach podróży lub agencjach sprzedaży. Planując podróż z liniami Easy Jet należy najpierw przede wszystkim zapoznać się z warunkami przelotu, określającymi prawa i obowiązki zarówno przewoźnika, jak i podróżnego,  a następnie należy przeanalizować ceny biletów wybierając ofertę najkorzystniejszą. Często bowiem firma stosuje dodatkowe obniżki i rabaty, a ponadto ceny biletów różnić się mogą w zależności od dnia wylotu, a nawet pory danego dnia. Po dokonaniu rezerwacji, droga internetową można także zarządzać nią. Ponadto strona firmy Easy Jet udostępnia szereg innych, dodatkowych usług, w tym: możliwość rezerwacji noclegu za pośrednictwem strony, informacje na temat wynajmu samochodów, czy sprzedaż ubezpieczeń. Firma Easy Jet została utworzona przede wszystkim, aby świadczyć usługi transportowe z i do Wielkiej Brytanii; oferta firmy została jednak szybko poszerzona o wiele nowych miast europejskich.
 
Obecnie bazy docelowe firmy Easy Jet znajdują się w znanych miastach europejskich, takich jak: Londyn, Helsinki, Kopenhaga, Berlin, Paryż, Kraków, Praga, Budapeszt, Rzym, Wenecja, Madryt, Teneryfa oraz Szarm El-Szejk, a ilość obsługiwanych przez firmę połączeń sięga liczbie czterysta.
 
 
Lotnisko Kraków Balice:

Kraków - Belfast Inti BFS - Kraków

Kraków - Bristol BRS - Kraków

Kraków - Dortmund - Kraków

Kraków - Edynburg EDI - Kraków

Kraków - Liverpool LPL - Kraków

Kraków - Londyn (wszystkie lotniska) - Kraków

Kraków - Londyn Gatwick LGW - Kraków

Kraków - Londyn Luton  LTN - Kraków

Kraków - Paryż Charles de Gaulle CDG - Kraków


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.