Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Sarny
Sarny
 
 
to miasto w zachodniej części Ukrainy. Według legendy nazwa miejscowości wzięła się od saren, których wiele było w lasach powiatu rówieńskiego należącego niegdyś do guberni wołyńskiej. Miejscowość Sarny położona jest w malowniczej części Zachodniego Polesia, tam gdzie zlewają się wody największych rzek obwodu – Horynia i Słucza. Od centrum obwodu (Równe) miasto oddalone jest o 97 km, od stolicy kraju 300 km. Niegdyś, przed rokiem 1939, Sarny należały do Polski i było miastem powiatowym województwa poleskiego, a od 16 grudnia 1930 województwa wołyńskiego. Znanymi sarnowianami byli: Franciszek Gomułczak (proboszcz w Sarnach), Kamil de Pourbaix (polski działacz społeczny na Wołyniu), Bolesław Świetochowski (kierownik Zakładu Doświadczalnego Uprawy Torfowisk w Sarnach), tam urodził się także Ukrainiec - laureat nagrody nobla z fizyki Hryhoryj Szarpak i powieściopisarz Borys Szwed.
 
 
 
Sprawdź połączenia autokarowe i Kup bilet on-line 24h/dobę
Rezerwacja i Sprzedaż
 
 
 
Do miejscowości Sarny można dojechać autobusem z takich miast w Polce do których należą: Warszawa, Lubin, Chełm - wykorzystując tanie połaczenia autokarowe z Polski do Ukrainy wykonywane przez autokary, autobusy Akciatur.Są one wykonywane 1 raz w tygodniu tj. w czwartek. Tanie bilety autokarowe do miasta Sarny można kupić przy wykorzystaniu naszej strony po wcześniejszym sprawdzeniu i zaakceptowaniu trasy z wyszukiwarki.
 
Przystankiem autobusowym wykorzystywanym przez autokary Akciatur w Sarnach jest  SARNY, Dw. Autobusowy.
 
Przykładowa trasa autokarowa:
 
Przewoźnik:
AKCIATUR
Czas podróży ok. 5h0m
 
Przystanek z:
SARNY, Dw. Autobusowy
2011-12-07 22:30 (Śr)
Przystanek do:
CHEŁM, Dw. PKS
2011-12-08 03:30 (Cz)
  
- trasa: Warszawa, Lublin, Chełm, Sarny, Korosten, Kijów.
 
 
Koszt biletu Warszawa - Sarny wynosi 134zł. Od tej ceny można zastosować rabat dla osób do 26 roku życia oraz osób w wieku starszym.
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.