Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Irlandia
Tanie Podróże do Irlandii
 (przeloty/ przewozy/ hotele)

W ramach oferty przewozów autokarowych i połączeń autobusowych osób z Polski do Irlandii oraz z Irlandii do Polski najczęściej odwiedzanym miastem Irlandii przez przewoźników wykonujących te usługi jest Dublin, Cork, Dungarvan, Midleton, New Ross, Waterford, Wexford, Youghal › Dublin, Dundalk. Tanie przewozy i połączenia autokarowe do Dublina, Cork są wykonywane przez autokary: Polonia Transport oraz Eurobus-Eurolines Polska.

 

Tanie bilety autokarowe z Polski do Irlandii oraz z Irlandii do Polski można kupić on-line korzystając z wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczonej na naszej stronie. Kupując bilet autokarowy na trasie Polska Irlandia Polska na naszej stronie możecie skorzystać Państwo z oferty biletu otwartego bez konieczności określania terminu wyjazdu/ powrotu; korzystacie również ze zniżek dla dzieci, młodzieży do 26 lat oraz osób powyżej 60 roku życia. Są  one uwzględniane w systemie rezerwacyjnym Voyager w trakcie podawania danych pasażerów (krok 4 - data urodzenia, nr legitymacji). Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 

 
Belfast   Cork  Dublin  Dungarvan  Holyhead
 Middleton  New Ross  Waterford  Wexford  Youghal
         
 
 
 
Sprawdź połączenia autokarowe i Kup bilet on-line 24h/dobę
 
 
 
 
Irlandia, choć to niewielki kraj, posiada bardzo dobrze rozwinięty transport lotniczy, a linie lotnicze tego kraju należą do światowej czołówki, żeby tylko wymienić: Aer Arann, Aer Lingus czy potęgę na rynku tanich przewozów lotniczych - Ryanaira lub mniej znane u nas: Air Contractors, CityJet i Starair. Irlandczycy mogli do niedawana pochwalić się znacznie większą liczbą przewoźników ale kryzys pierwszej dekady XXI w. spowodował upadek wielu z nich (Euroceltic Airways – upadłe w roku 2003; JetGreen Airways - upadły w roku 2004; Jetmagic – 2004; Skynet Airlines – 2004; EUjet – 2005; Aer Turas – 2006; Eirjet – w 2006 czy linie Futura Gael – działalność zawieszona w roku 2008).
 
Do obsługi, zarówno, połączeń krajowych jak i międzynarodowych Irlandia posiada około czterdziestu mniejszych i większych lotnisk. Do niedawna korzystało z nich łącznie 10 mln pasażerów. Obecnie, dynamiczny rozwój lotnictwa, w tym taniego latania, spowodował że tylko sam port lotniczy w Dublinie obsługuje ponad 20 mln podróżnych rocznie. Spośród irlandzkich portów lotniczych największe znaczenie mają dla tego kraju lotniska:
 
- Dublin Airport
- Cork International Airport
- Knock Irleand West Airport
- Shannon Airport
- Kerry - Farranfore Airport
- Galway - Carnmore Airport
- Waterford Airport
 
 
 
Irlandia - Bilety Lotnicze Sprzedaż i Rezerwacja :
 
Infolinia 32 728 30 44
 
(pon-sob od 8.00 do 20.00; niedziela od 12.00 do 20.00)
 
 
 
 
Polska posiada dobra sieć połączeń lotniczych z Irlandią, głównie za sprawą irlandzkiej taniej linii lotniczej Ryanair, która specjalizuje się w obsłudze irlandzkich i brytyjskich kierunków.
 
Dostępne połączenia lotnicze z Polski do Irlandii to:
 
- Warszawa Chopina – Dublin – Warszawa Chopina (Aer Lingus)
- Bydgoszcz – Dublin – Bydgoszcz (Ryanair)
- Gdańsk – Dublin – Gdańsk (Ryanair)
- Katowice – Dublin – Katowice (Ryanair)
- Kraków – Dublin – Kraków (Ryanair)
- Łódź – Dublin – Łódź (Ryanair)
- Poznań – Dublin – Poznań (Ryanair)
- Rzeszów – Dublin – Rzeszów (Ryanair)
- Szczecin – Dublin - Szczecin (Ryanair)
- Warszawa Modlin – Dublin – Warszawa Modlin (Ryanair)
- Wrocław – Dublin – Wrocław (Ryanair)
- Gdańsk – Cork – Gdańsk (Ryanair)
- Wrocław – Cork – Wrocław (Ryanair)
- Kraków – Shannon – Kraków (Ryanair)
- Warszawa Modlin – Shannon – Warszawa Modlin (Ryanair)
- Wrocław – Shannon – Wrocław (Ryanair)
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.