Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Dinslaken
Autobusy do Dinslaken
 
Tanie połączenia i przewozy autokarowe osobowe z Polski do Dinslaken (Niemiec) oraz z Dinslaken (Niemcy) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Becker Reisen oraz Heinz Reisen i Autokar Polska.
 
Wyjazdy do Dinslaken są wykonywane 1 raz w tygodniu tj. w każdy czwartek. Przystankiem autobusowym w Dinslaken z kórego korzystają przewoźnicy jest:  DINSLAKEN, HBF,Busbahnhof.
 
Tanie Bilety Autokarowe na przewozy autokarem do Dinslaken mozna kupić korzystając z wyszukiwarki EuroTicket zamieszczonej na nasze jstronie.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do Niemiec
 Kup bilet autokarowy bez prowizji
Rezerwacja i Sprzedaż biletów
do Dinslaken:
 
 
 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Dinslaken z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczonych w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce Polska Niemcy. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Niemiec w tym do Dinslaken. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Dinslaken - napisz do nas.
 
 
 
 
 AAutobusem z i do Niemiec - Dinslaken  można dojechać z następujacych miast w Polsce:
 

Bolesławiec, Brzeg, Bytom, Chorzów, Gliwice, Katowice, Legnica, Mikołów, Oława, Opole, Pyskowice, Ruda Śląska, Rudziniec, Sośniowice, Strzelce Opolskie, Tychy, Wrocław, Zabrze.

 

 

Sprawdzenie Cen Biletów, Rezerwacja i Sprzedaż, Wydruk Biletu:

 

Dinslaken

 
 
 
Przykładowe przewozy autobusowe wybrane z wyszukiwarki realizowane na trasie Polska Niemcy Polska - do Dinslaken:
 
Przewoźnik: Heinz Reisen BTKiZ S.C Czas podróży ok. 17h30m
Przystanek z: GLIWICE, Plac Piastów,ul.Piwna 2011-12-22 14:20 (Cz)
Przystanek do: DINSLAKEN, HBF,Busbahnhof 2011-12-23 07:50 (Pt)
 
trasa: Mikołów, Tychy, Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Sośnicowice, Pyskowice, Rudziniec, Strzelce Opolskie, Opole, brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Leipzig Lipsk, Halle, Magdeburg, Bielefeld, Rheda-Wiedenbruck, Castrop-Rauxel, Recklinghausen, Herten, Gelsenkirchen, Oberhausen, Wesel, Dinslaken, Duisburg, Krefeld, Dormagen, Bruhl, Wesseling, Bonn
 
Szacunkowy koszt biletu w jedną stronę zaczyna sie od 220zł (od tej ceny przyslugują zniżki). 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.