Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Avezzano
Autokary do Avezzano
 
 
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Avezzano  (Włochy) oraz z Włoch Avezzano do Polski są połączeniami realizowanymi przez autokary, autobusy, linie Miś.  
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do Włoch
 Kup bilet autokarowy bez prowizji
Rezerwacja/Sprzedaż biletów
do Avezzano
 
 
Głównym przystankiem autobusowym w miejscowości Avezzano wykorzystywanym przez autokar Mis jest:  AVEZZANO, Dworzec KolejowyPrzewozy autobusowe na trasie Polska Włochy z i do Avezzano są wykonywane 1 raz w tygodniu tj. w piątek. 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Avezzano z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce Polska Włochy. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Włoch w tym do Avezzano. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Avezzano - napisz do nas.
 
  
 Autobusem do Włoch w tym do miejscowości z i do Avezzano mozna dojechać z miast w Polsce do których należą:
 
Biecz, Bielsko-Biała, Bochnia, Brzesko, Brzozów, Busko-Zdrój, Chmielnik, Chrzanów, Chyżne, Dębica, Gorlice, Grybów,   Jabłonka, Janów Lubelski, Jarosław, Jasło, Katowice, Kazimierza Wielka, Kraków, Kraśnik, Krosno, Lesko, Limanowa, Lublin, Łancut, Mszana Dolna, Myślenice, Nisko, Nowy Sącz, Nowy Targ, Pilzno, Pińczów, Proszowice, Przemyśl, Przeworsk, Pszczyna, Rabka, Radymno, Ropczyce, Rzeszów, Sandomierz, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Staszów, Tarnobrzeg, Tarnów Ustrzyki Dolne.
 

Sprawdzenie Cen Biletów, Rezerwacja i Sprzedaż, Wydruk Biletu:

 

Avezzano

 
 

Wybrane z wyszukiwarki przykładowe połączenia autokarowe z i do Avezzano:

Przewoźnik: Miś Czas podróży ok. 30h45m
Przystanek z: AVEZZANO, Dworzec Kolejowy 2012-01-15 06:00 (Nd)
Przystanek do: RZESZÓW, PKP Parking 2012-01-16 12:45 (Pn) 
Bilet autokarowy na trasie Rzeszów - Avezzano kosztuje około 360zł.