Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Soliery
Autokary do Soliery
 
 
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Soliery  (Włochy) oraz z Włoch Soliera do Polski są połączeniami realizowanymi przez autokary, autobusy, linie Miś.  
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do Włoch
 Kup bilet autokarowy bez prowizji
Rezerwacja/Sprzedaż biletów
do Soliery
 
 
Głównym przystankiem autobusowym w miejscowości Soliera wykorzystywanym przez autokar Mis jest:  SOLIERA, Sklep Conad. Przewozy autobusowe na trasie Polska Włochy z i do Soliery są wykonywane 2 razy w tygodniu tj. we wtorek i piątek. 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Soliery z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce Polska Włochy. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Włoch w tym do Soliery. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Soliery - napisz do nas.
 
  
 Autobusem Mis do Włoch z i do Soliery można dojechać z miast w Polsce do których należą:
 
Biecz, Bielsko-Biała, Bochnia, Brzesko, Brzozów, Busko-Zdrój, Chmielnik, Chrzanów, Chyżne, Dębica, Gorlice, Grybów,   Jabłonka, Janów Lubelski, Jarosław, Jasło, Katowice, Kazimierza Wielka, Kraków, Kraśnik, Krosno, Lesko, Limanowa, Lublin, Łancut, Mszana Dolna, Myślenice, Nisko, Nowy Sącz, Nowy Targ, Pilzno, Pińczów, Proszowice, Przemyśl, Przeworsk, Pszczyna, Rabka, Radymno, Ropczyce, Rzeszów, Sandomierz, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Staszów, Tarnobrzeg, Tarnów Ustrzyki Dolne.
  

Sprawdzenie Cen Biletów, Rezerwacja i Sprzedaż, Wydruk Biletu:

 

Soliera

 
 

Wybrane z wyszukiwarki przykładowe połączenia autokarowe z i do Soliera:

Przewoźnik: Miś Czas podróży ok. 18h40m
Przystanek z: KATOWICE, Pl .Oddziałów Młodzieży Powstańczej 2012-01-24 11:30 (Wt)
Przystanek do: SOLIERA, Sklep Conad 2012-01-25 06:10 (Śr)

 
 
Bilet autokarowy na trasie Katowice - Soliera kosztuje około 320zł.