Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Folconary
Autokary do Folconary
 
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Folconary (Włochy) oraz z Folconary (Włoch) do Polski są wykonywane 1 raz w tygodniu w każdy piątek przez autokary, autobusy, linie Miś.  Przystankiem autobusowym w miejscowości Folconara wykorzystywanym przez tego przwoźnika jest  FALCONARA, Dworzec Kolejowy.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do Włoch
 Kup bilet autokarowy bez prowizji
Rezerwacja i Sprzedaż biletów
do Folconary:
 
 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Folconara z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Włoch w tym do Folconara. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Folconara - napisz do nas.
 
 
 
 Przewozy autobusowe do Włoch z i do Folconary są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Biecz, Brzesko, Bochnia, Brzesko, Brzozów, Busko-Zdrój, Chmielnik, Chrzanów, Chyrzne, Dębica, Gorlice, Grybów, Jablonka, Janów Lubelski, Jarosław, Jasło, Katowice, Kazimierza Wielka, Kraków, Kraśnik, Krosno, Lesko, Limanowa, Lublin, Łańcut, Mszana Dolna, Myslenice, Nisko, Nowy Sącz, Nowy Targ, Pilzno, Pinczów, Proszowice, Przemyśl, Przeworsk, Pszczyna, Rabka, Radymno, Ropczyce, Rzeszów, Sandomierz, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Staszów, Tarnobrzeg, Tarnów, Ustrzyki Dolne. 

  

Sprawdzenie Cen Biletów, Rezerwacja i Sprzedaż, Wydruk Biletu:

 

Folconara

 
Przykładowe połączenie z i do Folconary wybrane z wyszukiwarki przewozów: 
 
Przewoźnik: Miś Czas podróży ok. 19h40m
Przystanek z: KATOWICE, Pl .Oddziałów Młodzieży Powstańczej 2012-02-24 11:30 (Pt)
Przystanek do: FALCONARA, Dworzec Kolejowy 2012-02-25 07:10 (Sb)
Szacunkowy koszt biletu na trasie Katowice-Folconara wynosi 330zł