Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Biograd na Moru
Autobusy do Biogradu na Moru
       

 
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Biogradu na Moru (Chorwacja) oraz z Biogradu na Moru (w Chorwacji) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Retman, Elabus, Eurobus-Eurolines Polska, GlobTourist, Roma Bus Plus
 
Autokary Retman realizują wyjazdy do Biogradu na Moru w Chorwacji 1 raz w tygodniu tj. w każdy piątek od 1 go maja ( wtedy bowiem rozpoczyna się realizacja tras do Chorwacji). Głównym przystankiem Autobusowym w Biogradzie wykorzystywanym przez autokary Retman jest: BIOGRAD NA MORU, Dw. Autobusowy, trg Hrvatskih Velikana / Marina Kornati.
 
Tanie Bilety Autokarowe na autokary z Polski do Biogradu można kupić korzystając z obu wyszukiwarek zamieszczony ch na naszej stronie internetowej. Każda z nich zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów. Umożliwia zakup, zmianęoraz zwrot biletów autokarowych 24h/7dni w tygodniu.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Autokarowych/ Wydruk Biletu
 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Biogradu na Moru z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce Polska Chorwacja. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Biogradu na Moru - napisz do nas.
 

Autobusem Retman można dojechać do Biogradu na Moru w Chorwacji z takich miast w Polsce jak: Bielsko-Biała, Cieszy, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Katowice, Opole, Polichno, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wrocław, Żory.

 

Przykładowe połączenie do Biogradu w Chorwacji wybrane z wyszukiwarki:
Przewoźnik: RETMAN Czas podróży ok. 17h30m
Przystanek z: KATOWICE, parking CGF ul. Mickiewicza 23-25-27 2012-05-04 14:30 (Pt)
Przystanek do: BIOGRAD NA MORU, Dw. Autobusowy 2012-05-05 08:00 (Sb)

Bilet Autokarowy na trasie Katowice - Biograd na Moru kosztuje około 333zł

trasa: Katowice, Żory, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Tisno, Sesvete, KArlovac, Posedarje, Zadar, Sukosan, Sveti Filip Jakov, Biograd na Moru.

 

Pozostałe Przewozy Autobusowe do Biogradu:

- Warszawa, Polichno, Częstochowa, Katowice, Żory, Cieszyn, Sesvete, Karlovac, Zadar, Sukosan, Sveti Filip i Jakov, Biograd na Moru, Vodice, Sibenik, Primosten, Rogoznica, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomolica, Split.

- Kraków, Katowice, Żory, Czechowice Dziedzice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Sesvete, Karlovac, Posedarje, Petrcane, Zadar, Sukosan, Sveti Filip i Jakov, Biograd na Moru, Pirovac, Tisno, Vodice, Sibenik, Promosten, Rogoznica, Marina, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomolica, Split.

- Poznań, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Zabrzeb, Karlovac, Zadar, Biograd na Moru, Vodice, Szybenik, Primosten, Trogir, Split, Dugi rat, Omnisz (Omis), Baska Voda, Makarska, Tucepi, Podgora, Gradac, Opuzen, Neum, Dubrownik, Herceg Novi, Tivat, Budva

 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.