Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Szybenika
Autobusy do Szybenika
 
     
  
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Szybenika (Chorwacja) oraz z Sibenika (w Chorwacji) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Retman, Elabus, Eurobus-Eurolines Polska, GlobTourist, Roma-Bus Plus, Autokar PolskaAutokary Retman realizują wyjazdy do Szybenika w Chorwacji 1 raz w tygodniu tj. w każdy piątek od 1 go maja ( wtedy bowiem rozpoczyna się realizacja tras do Chorwacji)
 
Głównym przystankiem Autobusowym w Szybeniku wykorzystywanym przez autokary Retman jest:  SIBENIK, Kompleks Solaris Hotel IVAN.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do Chorwacji
 Kup bilet autokarowy bez prowizji
Rezerwacja/Sprzedaż biletów
do Szybenika
 
 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Sibenik z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce Polska Chorwacja. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Chorwacji w tym do Szybenika. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Szybenika - napisz do nas.

  

 Sprawdzenie Cen Biletów, Rezerwacja i Sprzedaż, Wydruk Biletu:

 

Sibenik

 
 
 
 
Wybrane połączenia autokarowe Polska Sibenik: 

(więcej inforamcji o mozliwościch połączeń autokarowych do Szybenika można uzyskać wpisując własne parametry pokonywanej trasy do wyszukiwarki)

Autobusem Retman można dojechać do Sibenika w Chorwacji z takich miast w Polsce jak: Bielsko-Biała, Cieszy, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Katowice, Opole, Polichno, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wrocław, Żory.

 

Przykładowe połączenie do Szybenik w Chorwacji wybrane z wyszukiwarki:
Przewoźnik: RETMAN Czas podróży ok. 18h30m
Przystanek z: KATOWICE, parking CGF ul. Mickiewicza 23-25-27 2012-05-11 14:30 (Pt)
Przystanek do: SIBENIK, Kompleks Solaris Hotel IVAN 2012-05-12 09:00 (Sb)

Bilet Autokarowy na trasie Katowice - Szybenik kosztuje około 333zł

 

 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.