Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Posedarje
Autobusy do Posedarje
       
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Posedarje (Chorwacja) oraz z Posedarje (w Chorwacji) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe RetmanAutokary Retman realizują wyjazdy do Posedarje w Chorwacji 1 raz w tygodniu tj. w każdy piątek od 1 go maja ( wtedy bowiem rozpoczyna się realizacja tras do Chorwacji). 
Głównym przystankiem Autobusowym w Posedarje wykorzystywanym przez autokary Retman jest:  POSEDARJE, Bramki na autostradzie.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do Chorwacji
 Kup bilet autokarowy bez prowizji
Rezerwacja/Sprzedaż biletów
do Posedarje
 
 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Posedarje z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce Polska Chorwacja. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Chorwacji w tym do Posedarje. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Posedarje - napisz do nas.

  

 Sprawdzenie Cen Biletów, Rezerwacja i Sprzedaż, Wydruk Biletu:

 

Posedarje

 
 
 
Wybrane połączenia autokarowe Polska - Posedarje: 

(więcej inforamcji o mozliwościch połączeń autokarowych do Posedarje można uzyskać wpisując własne parametry pokonywanej trasy do wyszukiwarki)

Autobusem Retman można dojechać do Posedarje w Chorwacji z takich miast w Polsce jak: Bielsko-Biała, Cieszy, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Katowice, Opole, Polichno, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wrocław, Żory.

 

Przykładowe połączenie do Posedarje w Chorwacji wybrane z wyszukiwarki:

Przewoźnik: RETMAN Czas podróży ok. 16h30m
Przystanek z: KATOWICE, parking CGF ul. Mickiewicza 23-25-27 2012-05-04 14:30 (Pt)
Przystanek do: POSEDARJE, Bramki na autostradzie 2012-05-05 07:00 (Sb)

Bilet Autokarowy na trasie Warszawa - Posedarje kosztuje około 333zł

 

 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.