Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Kastel Gomilica
Autobusy do Kastel Gomilica
       

 
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Kastel Gomilica (Chorwacja) oraz z Kastel Gomolica (w Chorwacji) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Retman, Eurobus-Eurolines Polska, GlobTourist, Roma BUS PLUS, Autokar Polska
 
Autokary Retman realizują wyjazdy do Kastel Gomolica w Chorwacji 1 raz w tygodniu tj. w każdy piątek od 1 go maja ( wtedy bowiem rozpoczyna się realizacja tras do Chorwacji). Głównym przystankiem Autobusowym w Kastel Gomolica wykorzystywanym przez autokary Retman jest:  KASTEL GOMOLICA, Marina " KASTELA".
 
Tanie Bilety Autokarowe na autokary z Polski do Kastel Gomolica można kupić korzystając z obu wyszukiwarek zamieszczony ch na naszej stronie internetowej. Każda z nich zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów. Umożliwia zakup, zmianęoraz zwrot biletów autokarowych 24h/7dni w tygodniu.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Autokarowych
BIlety do Kastel Gomolica
 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Kasteli z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce Polska Chorwacja. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Kastel Gomolica - napisz do nas.
 

Autobusem Retman można dojechać do Kastel Gomolica w Chorwacji z takich miast w Polsce jak: Bielsko-Biała, Brzeg, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kościan, Kraków, Leszno, Łódź, Oborniki Wielkopolskie, Oława, Opole, Piła, Poznań, Polichno, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wałcz, Warszawa, Wrocław, Złocieniec, Żory.


Przewozy Autobusowe do Kastel Gomolica:

- Warszawa, Polichno, Częstochowa, Katowice, Żory, Cieszyn, Sesvete, Karlovac, Zadar, Sukosan, Sveti Filip i Jakov, Biograd na Moru, Vodice, Sibenik, Primosten, Rogoznica, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomolica, Split.

 

- Kraków, Katowice, Żory, Czechowice Dziedzice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Sesvete, Karlovac, Posedarje, Petrcane, Zadar, Sukosan, Sveti Filip i Jakov, Biograd na Moru, Pirovac, Tisno, Vodice, Sibenik, Promosten, Rogoznica, Marina, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomolica, Split.

 

- Złocieniec, Wałcz, Piła, Oborniki, Wielkopolskie, Poznań, Kościan, Leszno, Wrocław, Katowice, Karlovac, Posedarje, Zadar, Sukosan, Biograd na Moru, Drage, Pirovac, Vodice, Sibenik (Szybenik), Zaboric, Primosten, Rogoznica, Seget, Trogir, Kastela, Split.

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.