Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Sukosanu
Autobusy do Sukosanu
       
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Sukosanu (Chorwacja) oraz z Sukosan (w Chorwacji) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Retman, Eurobus-Eurolines Polska, GlobTourist, Roma-Bus Plus, Autokar Polska. Autokary Retman realizują wyjazdy do Sukosanu w Chorwacji 1 raz w tygodniu tj. w każdy piątek. 
 
Głównym przystankiem Autobusowym w Sukosanie wykorzystywanym przez autokary Retman jest:  SUKOSAN, Marina- Przy biurze "Adriatica Charter'.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do Chorwacji
 
 Kup bilet autokarowy bez prowizji
Rezerwacja/Sprzedaż biletów
do Sukosanu
 
 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Sukosanu z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce Polska Chorwacja. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Chorwacji w tym do Sukosanu. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Sukosanu - napisz do nas.

  

 Sprawdzenie Cen Biletów, Rezerwacja i Sprzedaż, Wydruk Biletu:

 

Sukosan

 
 
 
 
Wybrane połączenia autokarowe Polska Sukosan: 

(więcej inforamcji o mozliwościch połączeń autokarowych do Sukosanu można uzyskać wpisując własne parametry pokonywanej trasy do wyszukiwarki)

Autobusem Retman można dojechać do Sukosanu w Chorwacji z takich miast w Polsce jak: Bielsko-Biała, Cieszy, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Katowice, Opole, Polichno, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wrocław, Żory.

 

Przykładowe połączenie do Sukosan w Chorwacji wybrane z wyszukiwarki:
Przewoźnik: RETMAN Czas podróży ok. 17h00m
Przystanek z: KATOWICE, parking CGF ul. Mickiewicza 23-25-27 2012-05-11 14:30 (Pt)
Przystanek do: SUKOSAN, Marina- Przy biurze "Adriatica Charter' 2012-05-12 07:30 (Sb)

trasa: Wrocław, Polichno, Opole, Strzelce Opolskie, Częstochowa, Katowice, Żory, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Tisno, Sesvete, Karlovac, Posedarje, Zadar, Sukosan.

Bilet Autokarowy na trasie Katowice - Sukosan kosztuje około 333zł

 

 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.