Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Seget Donji
Autobusy do Seget Donji
       
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Seget Donji (Chorwacja) oraz z Seget Donji (w Chorwacji) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Retman, Eurobus-Eurolines, GlobTourist, Autokar Polska, Roma-Bus PlusAutokary Retman realizują wyjazdy do Seget Donji w Chorwacji 1 raz w tygodniu tj. w każdy piątek od 1 go maja ( wtedy bowiem rozpoczyna się realizacja tras do Chorwacji).  
 
Głównym przystankiem Autobusowym w Seget Donji wykorzystywanym przez autokary Retman jest:  SEGET DONJI, Parking przy Hotelu MEDENA.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do Chorwacji
 Kup bilet autokarowy bez prowizji
Rezerwacja/Sprzedaż biletów
do Seget Donji
 
 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Seget Donji z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce Polska Chorwacja. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Chorwacji w tym do Seget Donji. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Seget Donji - napisz do nas.

  

 Sprawdzenie Cen Biletów, Rezerwacja i Sprzedaż, Wydruk Biletu:

 

Seget Donji

 
 
 
 
Wybrane połączenia autokarowe Polska Seget Donji: 

(więcej inforamcji o mozliwościch połączeń autokarowych do Seget Donji można uzyskać wpisując własne parametry pokonywanej trasy do wyszukiwarki)

Autobusem Retman można dojechać do Seget Donji w Chorwacji z takich miast w Polsce jak: Bielsko-Biała, Cieszy, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Katowice, Opole, Polichno, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wrocław, Żory.

 

Przykładowe połączenie do Seget Donji w Chorwacji wybrane z wyszukiwarki:
Przewoźnik: RETMAN Czas podróży ok. 19h45m
Przystanek z: KATOWICE, parking CGF ul. Mickiewicza 23-25-27 2012-05-11 14:30 (Pt)
Przystanek do: SEGET DONJI, Parking przy Hotelu MEDENA 2012-05-12 10:15 (Sb)

 

Bilet Autokarowy na trasie Katowice - Seget Donji kosztuje około 333zł

 

 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.