Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Mariny
Autobusy do Mariny
       
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Mariny (Chorwacja) oraz z Mariny (w Chorwacji) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe RetmanAutokary Retman realizują wyjazdy do Biogradu na Moru w Chorwacji 1 raz w tygodniu tj. w każdy piątek od 1 go maja ( wtedy bowiem rozpoczyna się realizacja tras do Chorwacji)
Głównym przystankiem Autobusowym w Marinie wykorzystywanym przez autokary Retman jest:  MARINA, Parking w Marinie AGANA.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do Chorwacji
 
 Kup bilet autokarowy bez prowizji
Rezerwacja/Sprzedaż biletów
do Mariny
 
 
 
Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Mariny z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce Polska Chorwacja. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Chorwacji w tym do Mariny. Jeżeli nie wiesz jak dojechać autokarem do Mariny - napisz do nas.

  

 Sprawdzenie Cen Biletów, Rezerwacja i Sprzedaż, Wydruk Biletu:

 

Marina

 
 
 
 
Wybrane połączenia autokarowe Polska Marina: 

(więcej inforamcji o mozliwościch połączeń autokarowych do Mariny można uzyskać wpisując własne parametry pokonywanej trasy do wyszukiwarki)

Autobusem Retman można dojechać do Mariny w Chorwacji z takich miast w Polsce jak: Bielsko-Biała, Cieszy, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Katowice, Opole, Polichno, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wrocław, Żory.

 

Przykładowe połączenie do Mariny w Chorwacji wybrane z wyszukiwarki:
Przewoźnik: RETMAN Czas podróży ok. 19h25m
Przystanek z: KATOWICE, parking CGF ul. Mickiewicza 23-25-27 2012-06-08 14:30 (Pt)
Przystanek do: MARINA, Parking w Marinie AGANA 2012-06-09 09:55 (Sb)

Bilet Autokarowy na trasie Katowice - Marina kosztuje około 333zł

 

 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.