Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Boryspola
Autokary do Boryspola (Бориспіль)
Tanie Połączenia Autokarowe Boryspol
 
Tanie przewozy i połączenia  autokarowe z Polski na Ukrainę - do Boryspola oraz z Ukrainy do Polski są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Jordan, Musil Tour, Eurobus-Eurolines Polska, 1 - 2 razy w tygodniu.
 
Przystankiem autobusowym na terenie Boryspola jest - BORYSPOL - lotnisko.
 
Tanie Bilety autokarowe z Polski do Ukrainy do Boryspola można kupić na naszej stronie wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia w promocyjnych cenach oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe,
 Kup bilet autokarowy do Boryspola bez prowizji.
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe z Polski na Ukrainę w tym do Boryspola można dojechać wykorzystując przewozy organizowane przez linie autokarowe z nastepujących miast w Polsce:  Katowic, Krakowa, Rzeszowa.
 
 
Wybrane przewozy autokarowe z Polski  na Ukrainę  (Krzywy Róg):
(więcej informacji o przewozach autokarowych do Krzywego Rogu można uzyskać wstawiając własne parametry trasy do wyszukiwarki)
 
Praga, Brno, Ołomuniec, Ostrawa, Katowice, Kraków, Rzeszów Jasionka, Rzeszów, Lwów, Równe, Żytomierz, Kijów, Boryspol, Czerkasy, Kirovograd, Krzywy Róg, Pyriatyn, Lubny, Połtawa, Charków.

 

 

 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.