Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Podwołoczysk
Autokary do Podwołoczyska
Tanie Połączenia Autokarowe Podwołoczyska
 
Tanie przewozy i połączenia  autokarowe z Polski na Ukrainę do Podwołoczysk (Підволочиськ ) oraz z Ukrainy do Polski są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Autokar Polska, PKS Polonus, Driver, Przykarpacki Ekspres, Eurolines MądelTrans, Intercars Basque, Lux-reisen, Eurobus-Eurolines Polska, Eastern European Travel, ATE Transport, Sindbad, Wencel Tourist, Visitor 2 razy w tygodniu tj. w środy i soboty.
 
Przystankiem autobusowym na terenie Podwołoczysk jest ul. Ternopilska 15a.
 
Tanie Bilety autokarowe z Polski do Ukrainy do Podwołoczyska można kupić na naszej stronie wykorzystując wyszukiwarkę EuroTicket zamieszczoną na naszej stronie. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia w promocyjnych cenach oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe,
 Kup bilet autokarowy do Podwołoczyska bez prowizji.
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe z Polski na Ukrainę w tym do Podwołoczysk można dojechać wykorzystując przewozy organizowane przez linie autokarowe z nastepujących miast w Polsce:  Bydgoszcz, Gniezna, Poznania, Leszna, Wrocławia, Opola, Gliwic, Katowic, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Jarosławia, Przemyśla.
 
 
Wybrane przewozy autokarowe z Polski  na Ukrainę  (Podwołoczyska):
(więcej informacji o przewozach autokarowych do Lwowa można uzyskać wstawiając własne parametry trasy do wyszukiwarki)

 
Bydgoszcz - > Gniezno -> Poznań -> Leszno -> Wrocław -> Opole -> Gliwice -> Katowice -> Kraków -> Tarnów -> Rzeszów -> Jarosław -> Przemyśl -> Lwów -> Złoczów -> Tarnopol -> Podwołoczyska -> Wołoczyska -> Chmielnicki.

 

 

 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.