Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Truskawca
Autokary do Truskawca
Tanie Połączenia Autokarowe do Truskawca
 
Truskawiec to miasto w obwodzie lwowskim połozone nad rzeką Pomiarką. Niedaleko Truskawca znajduje się Lwow, Borysław oraz Drohobycz. To miasto uzdrowiskowe. Tanie przewozy i połączenia  autokarowe z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski  w tym do Truskawca są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Sindbad, Autokar Polska, Visitor 2 razy w tygodniu tj. w środy i soboty.
 
 
Przystankiem autobusowym w Truskawcu z którego korzystają autokary, autobusy przewoźnika Visitor jest: TRUSKAWIEC, Dw. Autobusowy, ul. Drohobycka 35.
 
Miastami w Polsce z których są organizowane wyjazdy, przewozy  do Truskawca są Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Lublin.
 
Tanie Bilety autokarowe do Ukrainy - Truskawca można kupić na naszej stronie wykorzystując wyszukiwarki zamieszczone na naszej stronie. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia w promocyjnych cenach. Uwzględnia ona ponadto aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina Polska w tym do Truskawca.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe,
 Kup bilet autokarowy do Truskawca bez prowizji. 
 
 
 
Wybrane przewozy autokarowe z Polski  na Ukrainę  (Truakawiec):
(więcej informacji o przewozach autokarowych do Truskawca można uzyskać wstawiając własne parametry trasy do wyszukiwarki)
 
 
Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Lublin, Lwów, Stryj, Drohobycz, Truskawiec
 
Poznań, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Tarnów, Lwów, Stryj, Drohobycz, Truskawiec
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.