Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Wołoczysk
Autokary do Wołoczyska (Wołoczyśk/ Волочиськ)
Tanie Połączenia Autokarowe Wołoczyska
 
Tanie przewozy i połączenia  autokarowe z Polski na Ukrainę do Wołoczysk oraz z Ukrainy do Polski są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Autokar Polska, Driver, PKS Polonus, Przykarpacki Ekspres, Eurolines MądelTrans, Intercars Basque, Lux-reisen, Eurobus-Eurolines Polska, Eastern European Travel, ATE Transport, Sindbad, Wencel Tourist, Visitor 2 razy w tygodniu tj. w środy i soboty.
 
Przystankiem autobusowym na terenie Wołoczyśka jest ul. Nezaleznosti 30
 
Tanie Bilety autokarowe z Polski do Ukrainy do Wołoczyńska można kupić na naszej stronie wykorzystując wyszukiwarkę EuroTicket zamieszczoną na naszej stronie. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia w promocyjnych cenach oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe Polska Ukraina,
 Kup bilet autokarowy do Wołoczyska bez prowizji.
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe z Polski na Ukrainę w tym do Wołoczysk można dojechać wykorzystując przewozy organizowane przez linie autokarowe Lux Reisen z nastepujących miast w Polsce:  Bydgoszcz, Gniezna, Poznania, Leszna, Wrocławia, Opola, Gliwic, Katowic, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Jarosławia, Przemyśla.
 
 
Wybrane przewozy autokarowe z Polski  na Ukrainę  (Wołoczyska):
(więcej informacji o przewozach autokarowych do Wołoczyśka można uzyskać wstawiając własne parametry trasy do wyszukiwarki)
 
Bydgoszcz - > Gniezno -> Poznań -> Leszno -> Wrocław -> Opole -> Gliwice -> Katowice -> Kraków -> Tarnów -> Rzeszów -> Jarosław -> Przemyśl -> Lwów -> Złoczów -> Tarnopol -> Podwołoczyska -> Wołoczyska -> Chmielnicki.

 

 

 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.