Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Sławuty
Autokary do Sławuty
Tanie Połączenia Autokarowe Sławuta, Ukraina
 
Tanie przewozy i połączenia  autokarowe z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Autokar Polska, Lux Reisen 4 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, środy, piątki i soboty.
 
Przystankiem autobusowym w SŁAWUTA  Ploszcza Szewczenka 13.
 
Tanie Bilety autokarowe z Polski na Ukrainę do Sławuty można kupić na naszej stronie wykorzystując wyszukiwarkę EuroTicket. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia w promocyjnych cenach oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe Polska Ukraina,
 Kup bilet autokarowy do Sławuty bez prowizji.
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe z Polski na Ukrainę w tym do Sławuty można dojechać wykorzystując przewozy organizowane przez linie autokarowe Lux Reisen i Autokar Polska z nastepujących miast w Polsce: 
 
- Sochaczew, Bramki, Błonie, Bronisze, Warszawa, Grójec, Radom, Puławy, Lublin, Chełm.
 
 
Wybrane przewozy autokarowe z Polski  na Ukrainę  (Sławuta):
(więcej informacji o przewozach autokarowych do Sławuty można uzyskać wstawiając własne parametry trasy do wyszukiwarki)
 
- Sochaczew - Bramki - Błonie - Bronisze - Warszawa - Grójec - Radom - Puławy - Lublin - Chełm - Kowel - Łuck - Równe - Nietyszyn - Sławuta - Szepietówka - Starokonstantynów - Chmielnicki - Jarmolińce - Dunajowce - Kamieniec Podolski
 
Przewozy na tej trasie są obsługiwane przez autokary Autokar Polska.

 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.