Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Chmielnika
Autokary do Chmielnika
Tanie Połączenia Autokarowe Chmielnik, Ukraina
 
Tanie przewozy i połączenia  autokarowe z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Agat i Koval (ukraiński partner linii Agat) 1 raz w tygodniu tj. w wtorek.
 
Przystankiem autobusowym w Chmielnika (Ukraina) jest Przystanek ul.W. Porika 7.
 
Tanie Bilety autokarowe z Polski do Ukrainy do Chmielnika można kupić na naszej stronie wykorzystując wyszukiwarkę EuroTicket. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnych grupach wiekowych. Każde połaczenie autokarowe widoczne w systemie, które się wyświetla jest mozliwe do wykupienia. Wyszukiwarka na naszej stronie zawiera aktualizowany na bieżąco rozkłąd jazdy autobusów do Chmielnika.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe Polska Ukraina,
 Kup bilet autokarowy do Chmielnika bez prowizji.
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe z Polski na Ukrainę w tym do Chmielnika można dojechać wykorzystując przewozy organizowane przez linie autokarowe z nastepujących miast w Polsce i Czechach: 
 
- Praga, Hradec Kralove
- Bielsko Biała, Katowice, Kraków, Rzeszów, Przemyśl
 
 
Realizowane połączenie autokarowe Czechy - Polska - Ukraina:
(więcej informacji o przewozach autokarowych do Chmielnika można uzyskać wstawiając własne parametry trasy do wyszukiwarki)

 
- Praga, Hradec Kralove, Bielsko Biała, Katowice, Kraków, Rzeszów, Przemyśl, Lwów, Tarnopol, Chmielnicki, Winnica, Chmielnik.
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.