Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Kirovogradu
Autokary do Kirovogradu ( Кіровоград)
Tanie Połączenia Autokarowe Kirovograd
 
Tanie przewozy i połączenia  autokarowe z Polski na Ukrainę - do Kirovohradu oraz z Ukrainy do Polski są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Autotranzyt, Tvad, Eurobus-Eurolines Polska, 1 - 2 razy w tygodniu.
 
Przystankiem autobusowym na terenie KIROVOGRAD  - dw.autob., ul. Oleksandrijske szosse 1.
 
Tanie Bilety autokarowe z Polski do Ukrainy do Kirovogradu można kupić na naszej stronie wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia w promocyjnych cenach oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe,
 Kup bilet autokarowy do Kirovogradu bez prowizji.
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe z Polski na Ukrainę w tym do Kirovogradu można dojechać wykorzystując przewozy organizowane przez linie autokarowe z nastepujących miast w Polsce:  Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Łodzi, Warszawy, Lublina.
 
 
Wybrane przewozy autokarowe z Polski  na Ukrainę  (Kirovograd):
(więcej informacji o przewozach autokarowych do Kirovogradu można uzyskać wstawiając własne parametry trasy do wyszukiwarki)
 
Praga, Brno, Ołomuniec, Ostrawa, Katowice, Kraków, Rzeszów, Lwów, Równe, Żytomierz, Kijów, Boryspol, Czerkasy, Kirovograd, Krzywy Róg, Pyriatyn, Lubny, Połtawa, Charków.
 

Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Łódź, Warszawa, Lublin, Łuck, Równe, Nowograd Wołyński, Żytomierz, Kijów, Boryspol, Czerkasy, Kamjanka, Kirowohrad (Kirowograd).

 

 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.