Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Szepietówki
Autokary do Szepietówki
Tanie Połączenia Autokarowe Szepietówka, Ukraina
 
Tanie przewozy i połączenia  autokarowe z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Eurobus/Lux Reisen,  Autokar Polska, Lux Reisen 4 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, środy, piątki i soboty.
 
Przystankiem autobusowym w SZEPIETÓWCE jest  Starokostiantuniwskie szosse 42.
 
Tanie Bilety autokarowe z Polski na Ukrainę do Szepietówki (Szepetówka) można kupić na naszej stronie wykorzystując wyszukiwarkę EuroTicket i Voyager. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia w promocyjnych cenach oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe Polska Ukraina,
 Kup bilet autokarowy do Szepietówki bez prowizji.
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe z Polski na Ukrainę w tym do Szepietówki można dojechać wykorzystując przewozy organizowane przez linie autokarowe Lux reisen i Autokar Polska z nastepujących miast w Polsce: 
 
- Sochaczew, Bramki, Błonie, Bronisze, Warszawa, Grójec, Radom, Puławy, Lublin, Chełm.
 
 
Wybrane przewozy autokarowe z Polski  na Ukrainę  (Szepietówka):
(więcej informacji o przewozach autokarowych do Szepietówki można uzyskać wstawiając własne parametry trasy do wyszukiwarki)
 
WYSZUKIWARKA EUROTICKET
- Sochaczew - Bramki - Błonie - Bronisze - Warszawa - Grójec - Radom - Puławy - Lublin - Chełm - Kowel - Łuck - Równe - Nietyszyn - Sławuta - Szepietówka - Starokonstantynów - Chmielnicki - Jarmolińce - Dunajowce - Kamieniec Podolski
 
 
WYSZUKIWARKA VOYAGER
- Łódź, Głowno, Łowicz, Sochaczew, Bramki, Błonie, Warszawa, Grójec, Radom, Puławy, Lublin, Chełm, Kowel, Łuck, Równe, Nietyszyn, Sławuta, Szepietówka, Starokonstantynów, Chmielnicki, Jarmolińce, Dunajowce, Kamieniec Podolski

 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.