Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Połtawy
Autokary do Połtawy (Полтава)
Tanie Połączenia Autoakrowe Połtawa
 
Tanie przewozy i połączenia  autokarowe z Polski na Ukrainę do Połtawy oraz z Ukrainy do Polski Połtawa są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska, Kobra  5 razy w tygodniu tj. wtorki, srody, piątki i niedziele. Przewozy w wyszukiwarce są dostępne 1 raz w tygodniu - każdy poniedziałek.
 
Przystankiem autobusowym na terenie POŁTAWY jest  Avtovokzal, vul.Velykotyrnivska 7.
 
Tanie Bilety autokarowe z Polski do Ukrainy w tym do Połtawy można kupić na naszej stronie wykorzystując wyszukiwarkę EuroTicket zamieszczoną na naszej stronie. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia w promocyjnych cenach oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe,
 Kup bilet autokarowy do Połtawy bez prowizji.
 
 
 
Wyjazdy autobusem z Polski są na Ukrainę do Połtawy są dokonywane z Wrocławia, Łodzi, Warszawy, Radomia, Lublina, Katowic, Krakowa, Rzeszowa.
 
 
- Praga, Brno, Ołomuniec, Ostrawa, Katowice, Kraków, Rzeszów Jasionka, Rzeszów, Lwów, Równe, Żytomierz, Kijów, Boryspol, Czerkasy, Kirovograd, Krzywy Róg, Pyriatyn, Lubny, Połtawa, Charków,
 
- Wrocław, Łódź, Warszawa, Radom, Lublin, Kowel, Łuck, Równe, Żytomierz, Kijów, Połtawa, Charków.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.