Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Blackpool
Autobusy do Blackpool     
   
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Blackpool (Anglia) oraz z Blackpool (Anglii) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Eurobus-Eurolines Polska. Ze względu na duże zainteresowanie biletami autokarowymi często przewoźnicy wprowadzają dodatkowe przewozy autokarowe do Wielkiej Brytanii do Blackpool. Głównym przystankiem Autobusowym wykorzystywanym przez autokary przewoźników wymienionych wyżej w Blackpool jest: BLACKPOOL, Talbot Road Bus Station.
 
 
Przewozy autobusowe na trasie Polska Blackpool są wykonywane 3 razy w tygodniu tj. w  poniedziałek, środę i piątek. Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Blackpool z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii w tym do Blackpool.
 
Bilety Autokarowe na przewozy autobusowe z Polski do Blackpool obsługiwane przez autokary, autobusy Eurobus-Eurolines Polska mozna kupić wykorzystując wyszukiwarkęzamieszczoną na naszej stronie.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do UK.
 Kup bilet autokarowy bez prowizji. 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety autobusowe do Blackpool.

 
          
 
 
 
 Przewozy autobusowe do uk z i do Blackpool są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Czarna Białostocka, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grajewo, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Lublin, Łańcut, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Mazowiecka, Poznań, Przemyśl, Puławy, Radom, Ropczyce, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Słupsk, Sokółka, Sopot, Suwałki, Szczecin, Świebodzin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Zambrów.

 

Przykładowe połączenia autokarowe do Blackpol wybrane z wyszukiwarki:

Przewoźnik: Eurolines Polska Czas podróży ok. 35h25m
Linia obsługiwana przez: BIACOMEX S.A.  
oraz firmy partnerskie: EUROLINES UK, VEOLIA EUROLINES POLSKA  
 
Przystanek z: WARSZAWA, Dw. PKS, W-wa Zachodnia, stan. 13, 14 2011-11-28 10:45 (Pn)
Przystanek do: BLACKPOOL, Talbot Road Bus Station 2011-11-29 22:10 (Wt)  

 

 

 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.